Gaminame ir projektuojame medinius laiptus,medines palanges,

Langų, durų, laiptų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:100 €
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Laiptai, turėklai

Gaminame ir projektuojame  medinius  laiptus,medines palanges, duris, baldus. Galime pagaminti ir sumontuoti Jūsų name  medinius laiptus  ir laiptinę ant metalinio karkaso. Pagaminsime iš medžio viską Jūsų būstui- nuo medinių durų su apvadais ir stakta iki korpusinių baldų. Iš medžio pagamintos detales galime papuošti medžio inkrustacija. Savo įrengimais galime atlikti galutinio  apdirbimo operacijas: obliavimą, frezavimą, lentų, medinių tašų kalibravimą.  Atliekame medžio ruošinių džiovinimą, gaminių  dažymą, impregnavimą ir beicavimą.  Gerą  kainą  ir kokybę garantuojame. Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone.
Medienos apdirbimo paslaugos: obliavimas, frezavimas, lentų, medinių tašų kalibravimas. Atliekame medinių detalių džiovinimą, dažymą, impregnavimą ir beicavimą. Gaminame iš medžio masyvo laiptus, durys, baldus. Projektuojame ir gaminame nestandartinius korpusinius ir medinius baldus, baldų dureles. Korpusiniai baldai su mediniais fasadais . Pagal užsakymus gaminame:
• durų apvadus • palanges • grindjuostes • laiptų pakopas • medinius turėklus • medines tvoras
Tel. 8671 59811oleg5055@gmail.com
www.laiptaibaldaiduris.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku