Naujausi skelbimai: Lygintuvai, lyginimo sistemos

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Ottimo STRONG garais valantis prietaisas - garinis lygintuvas
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Gamintojas:Kita

OTTIMO STRONG – garais valantis prietaisas. Tai profesionaliam naudojimui sukurtas produktas, todėl visi pagrindiniai parametrai kaip garų slėgis, garų temperatūra, garų boilerio talpa ir medžiaga iš ko jis pagamintas yra įdiegti tam, kad būtų pasiektas ilgas nepertraukiamo darbo ciklas, darbo komfortas ir didžiausias valymo efektyvumo koeficientas.
Garų slėgis: 8 bar
Garų temperatūra boileryje: 170oC
Garų boilerio talpa: 2.6 Litro
Vandens papildymo talpa: 3.1 Litro
Boilerio medžiaga: nerūdijantis plienas AISI 304
Šios įrenginio charakteristikos: tai sausi garai (aukšta temperatūra, garų drėgnumas siekia apie 4-6%), didelis garų greitis (aukštas slėgis, padeda giliai įsiskverbti ir „atmušti“ purvą nuo valomų paviršių) ir nepertraukiamo darbo galimybė (atskira didelės talpos vandens papildymo sistema), bei boilerio ilgaamžiškumas ir įrenginio patvarumas (boilerio medžiaga iš nerūdijančio plieno AISI 304).

Kodėl taip greitai ir taip plačiai išpopuliarėjo valymo vandens garais metodas:
• Garo temperatūra dezinfekuoja audinius ir paviršius. Garų temperatūra naikina visas bakterijas, erkutes ir pelėsius. Tai pats ekologiškiausias ir 100% higienos normas tenkinantis valymo būdas.
• Minimalios pastangos valant. Nebereikia paviršių trinti, tai padaro už jus aukštas garų slėgis ir belieka tik purvą arba susiurbti arba nuvalyti mikrošluoste (priklausomai nuo įrenginio).
• Gilesnis ir kruopštesnis valymo metodas. Garai ištirpdo ir atpalaiduoja purvą giliai įsiskverbdami į audinius, taip pat valo sunkiausiai prieinamas ar netgi neprieinamas vietas: tarpelius, kampukus, įvairiausio sudėtingumo nelygaus reljefo paviršius.
• Minimaliausiai sudrėkina valomą paviršių. Tai didžiausias privalumas valant minkštus baldus, kilimus, kėdes su medžiagine sėdimąja dalimi, automobilio sėdynes ir t.t.
• Malonus patalpų oras, visiškai neužterštas jokiais cheminių produktų likučiais. Nuo nuvalytų paviršių visi skysčiai greičiau ar lėčiau nugaruoja su cheminiais preparatais, bei pasilieka ant paviršių ir iš lėto garuoja dar net iki 2 savaičių (informacija paremta tyrimo rezultatais).
• Papildomos lyginimo ir drabužių atnaujinimo funkcijos. Didelis kiekis valymo antgalių standartinėje komplektacijoje ir galimybė įsigyti papildomai.

Tai yra profesionalaus naudojimo įrenginys, besidarbuojantis valymo paslaugas teikiančiose įmonėse, aukščiausią švarą ir higieną palaikančiuose viešbučiuose, medicinos bei maisto ruošimo įstaigose. Nors įrenginys ir profesionalus bet tuo pačiu yra kompaktiškas ir išsaugojęs buitinio, grakštaus prietaiso dizainą. Taigi šio gamintojo prietaisai puikiai dera ir buitinėje aplinkoje ir siūlomi norintiems pas save palaikyti profesionalią švarą ir higieną minimaliomis pastangomis ir išlaidomis (ilgalaikėje perspektyvoje).
Daugiau informacijos: www.garo-masinos.lt
Puikios sąlygos įsigyti prietaisą išsimokėtinai per Šiaulių banko lizingą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X