Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Gera mergaitė – ne profesija
Tipas:Kita
Kaina, €:-
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Labai geraKnyga gabioms, išsilavinusioms moterims, kurioms lyg ir nežinia ko trūksta, kad darbovietėje būtų deramai įvertintos ir gerbiamos kolegų bei viršininkų.


Žymi JAV psichologė teigia, kad negailestingame šiuolaikinio verslo pasaulyje moteris gali užimti puikias pozicijas nekopijuodama vyrų elgesio ir likdama moterimi – reikia tik įsisąmoninti, kad ji yra suaugęs, savarankiškas žmogus, o ne maža bejėgė mergaitė. Autorė garantuoja, kad visi knygoje pateikti patarimai ne kartą patikrinti praktikoje.


Apie autorę:


Filosofijos daktarė Lois P. Frankel yra Tarptautinės karjeros konsultantų korporacijos prezidentė. Tai tarptautinį pripažinimą pelniusi specialistė elgsenos darbe ir moterų klausimais. Ji dirba su „Fortune 100“ bendrovių vadovybe ir vidurinės grandies vadovais, be to, klausytojai nepaprastai laukia jos paskaitų, per kurias ji įžvalgiai analizuoja, koks yra karjeros sėkmės pagrindas, ir pateikia praktinių patarimų, kaip to pasiekti.


Lois P. Frankel, Amerikos psichologų asociacijos, Nacionalinės lektorių asociacijos ir Žmonių išteklių vadybos draugijos narė, yra profesionali psichoterapeutė, Pietų Kalifornijos universitete įgijusi daktaro laipsnį psichologinio konsultavimo srityje.


Apie dr. Frankel nemažai rašyta JAV spaudoje, jos kaip specialistės mintys dažnai cituojamos tokiuose periodiniuose leidiniuose kaip „Fortune“, „Working Mother“, „Los Angeles Times“. Jos knygą „Pranokite save“ (Overcoming Your Strengths) žurnalas „Fast Company“ paskelbė “geriausia, nors ir nepašlovinta” 1997 metų knyga verslo klausimais.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku