Naujausi skelbimai: Paslaugos, remontas

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Gidė-kelionių vadovės paslaugos
Kaina, €:1 € (3.45 Lt)
Veiksmas:Siūlo

Kelionės - tai nepakartojami nuotykiai, tai įspūdžiai, tai sielos atgaiva. Man gido ir kelionių vadovės darbas - tai nuolatinis bendravimo džiaugsmas, naujų žmonių ir kultūrų pažinimas . Tai kartu ir darbas, ir hobis. Turizme esu jau geras dešimtmetis. Dirbu ištisus metus, vedu ekskursijas lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis.Bendrauju ir susikalbu itališkai, kroatiškai, vokiškai. Esu kvalifikuota gidė-kelionių vadovė, LTGA(Latvijos turistų gidų asociacija) ir WFTGA(Pasaulio turistų gidų asociacijų federacija) narė.Esu akredituota Belgijoje, Estijoje, Italijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje. Dirbu ne tik gide ar kelionių vadove, sudarau maršrutus, teikiu informaciją apie viešbučius, autobusus, vietinius gidus pageidaujamoje šalyje.
Dirbu užsienio kalbomis su grupėmis ir pavieniais asmenimis:
kelionių vadovų (Trip Leader) kursai JAV komanijos OAT/GCC
programoje Baltijos šalys+Peterburgas+Kijevas+Maskva+
Kaliningrado sitis+Lenkija.
Exodus(UK) kelionių vadovų-gidų kursai
Labai gerai pažįstu Lietuvą ir dirbu su moksleivių bei suaugusiųjų grupėmis.Atlygis pagal susitarimą.Turiu IDV pažymą,išduodu dokumentus, tel.868954571, el.p.:r.cepurniene@gmail.com
.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X