Gyvenamasis namas Kelmės r. sav., Kelmėje, Žvilgių g.

Parduodami gyvenamieji namai Kelmėje skelbimas

Kaina, €:47 700 €
1 kv. m kaina:481.82 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:4
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:99.00 kv. m
Sklypo plotas:14.00 a
Namo tipas:Mūrinis
Statybos metai:1999
Namo būklė:Dalinė apdaila
Vandentiekis:Vietinis vandentiekis
Kanalizacija:Vietinė kanalizacija
Dujos:Yra
Savivaldybė:Kelmės r. sav.
Gyvenvietė:Kelmė
Gatvė:Žvilgių g.

GANDRAS LAUKIA JAUNOS ŠEIMOS
GANDRAS ŽINO KUR GERA GYVENTI
Namas su pagalbiniu pastatu stovi vaizdingoje Kelmės miesto rytinėje dalyje. Namas stovi ant kalvos, papėdėje į rytus ir pietus atsiveria nuostabus vaizdas, jį puošia tolyn nusidrėkęs slėnis ir įspūdingi Kražantės vingiai, kurie apsupa esamą namų kvartalą iš abiejų pusių. Nuo namo iki Kražantės upės vos keli šimtai metrų, yra įrengtos maudimui skirtos vietos. Kaimynystėje tvarkingos sodybos, malonūs ir paslaugūs kaimynai.
Artimiausiu metu į šį kvartalą baigti tiesti miesto vandentiekį, ateityje numatyta nutiesti ir nuotėkų šalinimo trasas.
Aplink pastatytus pastatus sutvarkytas sklypas, pasodinti vaismedžiai, įleistas 10 kb/m nuotėkoms skirtas rezervuaras, į jį pajungta nuotėkų sistema iš namo ir pagalbinio pastato. Iškastas vandeniu gausus šulinys iš kurio pajungtas vandens tiekimas į namą.
Namas pradėtas statyti 1997 metais, todėl tiek pusrūsis tiek pirmas aukštas suprojektuotas šiuolaikiškai, patogus naudoti, viskas išskaičiuota su maksimaliu patalpų plotų išskaičiavimu ir tinkamu jų išdėstymu.
Name erdvi paliepė, tinkama poilsio ir gyvenamų patalpų įrengimui.
Pusrūsyje įrengtas židinys, iš jo šilumos tiekimui išvedžioti šildymo kanalai tiek po pusrūsyje esančias patalpas taip pat esančias pirmame aukšte. Esant darganotai vasaros dienai, pavasarį ar rudenį, kai centrinį šildymą kurti dar per anksti, pakanka nedidelio glėbio malkų ir visame name pasklinda maloni šiluma. Šilumos tiekimas kanalais paskaičiuotas specialistų, stovi moderni šilumos paskirstymo įranga su tam skirtu begarsiu šilumos padavimui skirtu ventiliatoriumi. Į kiekvieną atšaką įmontuoti tam skirti filtrai, kurių išėmimas ir išvalymas labai patogus ir nesudėtingas. Tad tiekiant šilumą į patalpas nepateks dulkės.
Namui parengta moderni , atitinkanti šiuolaikiškus reikalavimus, elektros instaliacijos schema su pilna dokumentacija. Didžioji dalis elektros instaliacijos jau išvedžiota. Likusios medžiagos supirktos (Pageidaujantys galė už priimtiną kainą perpirkti iš esamo šeimininko)
Į namą įvestas vandentiekis (vietinis) , pajungta nuotėkų šalinimo sistema.
Išvedžiota didžioji dalis šildymo sistemos vamzdyno. Yra apskaičiuoti pagal patalpas ir supirkti visi radiatoriai. (Norintis galės perpirkti juos iš dabartinio šeimininko). Daugelyje patalpų įrengta grindų šildymo sistema.
Namo sienų oro tarpas (220 mm) užpildytas sertifikuotu putų polistirolo užpildu. Pusrūsio sienos papildomai apšildytos iš vidaus. Name sudėti geros kokybės plastikiniai langai.
Pagalbinio pastato sienos apšildytos, parengta patalpa pirčiai.
Yra supirkta didžioji dalis medžiagų, skirtų namo santechnikai, šildymui ir apdailai.

DĖMESIO
Jei JUMS patiko mūsų parduodamas objektas, bet JŪSŲ netenkina kaina, JŪS galite ir net PRIVALOTE SIŪLYTI savo KAINĄ ir atsiskaitymo būdą.
Mes žaibiškai sureaguosime į JŪSŲ pageidavimus ir KARTU su JUMIS rasime kompromisą derybų metu.

Daugiau skelbimų rasite adresu: www.hibora.lt

Mūsų UAB HIBORA darbuotojai, konsultuoja klientus nekilnojamo turto klausimais. Klientams kurie stokoja lėšų, padedame tinkamai suruošti dokumentus ir atstovaujame Jų interesus iki kol gaunamas kreditas.
Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel. Nr. +37068600190 arba +37067102090 arba susisiekite su mumis elektroniniu paštu uabhibora@gmail.com
DAUGIAU SKELBIMŲ RASITE SVETAINĖJE ADRESU: www.hibora.lt
Į SVETAINĘ www.hibora.lt GALITE NEMOKAMAI TALPINTI SAVO SKELBIMUS
INFORMACIJA APIE PARDUODAMĄ OBJEKTĄ
GALIMI ĮVAIRŪS ATSISKAITYMO BŪDAI
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku