Gyvenamasis namas Varėnos r. sav., Darželiuose, Grūdos g.

Parduodami gyvenamieji namai Varėnoje skelbimas

Kaina, €:129 000 €
1 kv. m kaina:806.25 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:4
Aukštų skaičius:2
Bendras pastato plotas:160.00 kv. m
Sklypo plotas:56.00 a
Statybos metai:1940
Namo būklė:Įrengtas
Šildymas:Kita
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Darželiai
Gatvė:Grūdos g.

Parduodama iš pagrindų atnaujinta sodyba švedišku stiliumi atokiame Dzūkijos kaime, Dzūkijos nacionaliniame parke.

Atnaujinant sodybą didelis dėmesys buvo skirtas išsaugant istorinį palikimą. Tvarkant namo eksterjerą stengtasi atsižvelgti į šiam kraštui būdingas architektūros ir puošybos tradicijas - langinių bei kitų drožinėtų detalių ornamentikos pavyzdžių savininkai ieškojo knygose. Fasadui dažyti buvo pasirinkta tradicinė Švedijos kaimo namų spalva - tamsiai vyšninė - o stogas uždengtas plėštinės pušies lentelėmis, kurios ne tik natūraliai įsilieja į aplinką, bet ir gerai apsaugo nuo drėgmės. Didinant sodybos verandą, įrengiant čia naujus langus, stengtasi atsižvelgti į verandoms būdingą langų struktūrą, kad namas išliktų autentiškas.

Namo interjerą taip pat stengtasi atkurti kuo autentiškesnį - atidengti seni kirvarpų išraižyti sienojai, senosios lubų sijos, o šviesiai mėlyni langokraščiai atsirado nukrapščius senus dažus ir išryškėjus anksčiau čia buvusiai spalvai. Kuriant interjerą buvo panaudoti ir seni sodyboje rasti daiktai - valgomajame įkomponuotos didžiulės girnos, anksčiau naudotos grikiams malti, o senas kubilas atstoja patogią patalynės dėžę. Nemažai daiktų interjerui dekoruoti įsigyta sendaikčių turguose, todėl čia juntama senovės dvasia.

Nuotraukos toli gražu neatkuria dvasios, juntamos atvykus į šią vietą - tai itin privatus kampelis nuostabia gamta pasižyminčiame Dzūkijos nacionaliniame parke, kur pilną pintinę grybų vakarienei susirinksite savo kieme, o gyvensite autentiškoje, pagal šiam kraštui būdingas tradicijas atkurtoje, išsaugojusioje istorinį palikimą troboje.

Kviečiame atvykti apžiūrai bei istorijoms iš savininkės lūpų, kaip ši sodyba buvo atkuriama.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku