Gyvenamasis namas Varėnos r. sav., Pavardaunyse

Parduodami gyvenamieji namai Varėnoje skelbimas

Kaina, €:380 000 €
1 kv. m kaina:2 111.11 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:7
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:180.00 kv. m
Sklypo plotas:555.00 a
Namo tipas:Karkasinis
Statybos metai:2015
Namo būklė:Įrengtas
Šildymas:Elektra
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Pavardaunys

Parduodama išskirtinė sodyba su privačiu vandens telkiniu (53 a.) Pavardaunio km, Varėnos r.
Parduodama sodyba tinka žmonėms, norintiems turėti išskirtininę sodybą/namus gamtos apsuptyje su daug privatumo ir gamtos artumo. Pastatyti statiniai puikiai įsilieja į kraštovaizdį, takai išgrįsti retro stiliaus trinkelėmis, sukurta laisvalaikio ir poilsio infrastruktūra, sodybos teritorija įspūdingai apšviečiama tamsiuoju paros metu. Atskiras ir išskirtinis dėmesys buvo skirtas kraštovaizdžio/gerbūvio įrengimui, ką pajaučia kiekvienas šios sodybos svečias. Sodyba gali būti paruodama su 5,55 ha arba 13 ha žemės sklypu. Vieta yra pilnai įrengta ir "veikianti", jokių papidomų investicijų ar darbų nėra numatyta. Sodyba yra prižiūrima ir naudojama, jokių defektų ar broko nėra nustatyta. Teritorijoje įdiegta itin išmani apsaugos sistema - perimetro apsauga, skirtingų teritorijos zonų stebėjimas kameromis perduodant info į įrašymo įrenginį bei tiesiogiai į pultą bei savininkų mobiliuosius telefonus. Visuose pastatuose yra judesio, dūžio ir dūmų apsauga.
Sodyboje pastatyti iš viso 6 statiniai - 4 pastatai yra gyvenamosios/poilsio paskirties (šildomi, su komunikacijomis ir patogumais) + erdvi 50 kv.m. pavėsine su picų krosnimi (3 uždaros sienos) bei multifunkcinė sporto aikštelė (670 kv.m., lauko tenisas, krepšnis, tinklinis).
Visi statiniai pastatyti 2015 m., yra pilnai įrengti ir naudojami.
- Pastatai yra karkasiniai, įrengti naudojant tik kokybiškas medžiagas (galima atlikti pastatų konkstruktyvo ir išpildymo kontrolę).
- Pastatų stogo danga - bituminės čerpelės su paklotu (50 metrų garantija), langai klijuoto medžio su stiklo paketais.
- Pagrindiniame pastate yra gyvenamoji zona su virtuve ir laisvalaikio zona bei įrengta pirtimi + priepirčiu.
- Likę 3 pastatai įrengti kaip miegamosios zonos, tad visa šeima ar kompanija turi atskiras miegamąsias erdves.

Yra galiojantys užstatymo plėtros projektai, tad teritoriją galima papildyti reikiamas statiniais pagal poreikį! Sodyboje yra pakankamai vietos įrengti 2-3-4 draugų/bičiulių/partnerių uždarą teritoriją, kurioje būtų galima naudotis bendra laisvalaikio infrastruktūra bei turėti atskirus gyvenamuosius ar poilsio namus.
Sklype yra 53 arų privatus vandens telkinys. Šis tvenkinys/ežerėlis yra labai šaltiniuotas - todėl jame auginami upėtakiai, palijos, lynai, karpiai ir amūrai. Vandens telkyje pastoviai keičiasi vanduo, yra pratekamas net sausuoju metų laiku! Didelis privalumas, kai žvejoti gali tik savininkai ir svečiai, todėl čia visada kimba ir yra žuvies. Dideliame vandens telkinyje galimos įvairios vandens pramogos. Už 500 metrų yra 11 ha Pavardauno tvenkinys/ežeras su kuriuo sodyba ribojasi per laisvą valstybinę žemę, tad priėjimas visada yra.

Sodyba parduodama su visu inventoriumi, tad apsigyventi ir sodybą eksploatuoti galima iš karto. Jei sodyboje kažko trūksta (statinių ar kitų Jums svarbių dalykų), savininkai pasiruošę Jums padėti šiuos poreikius patenkinti. Norite džiaugtis sodyba nepatirdami priežiūros klausimų - yra žmogus, kuris gali pilnai prižiūrėti sodybą ir gerbuvį ištisus metus. Sodyba gerai privažiuojama visus metus - tik 600 metrų nuo pagrindinio asfaltuoto kelio. Ši 600 metrų atkarpa yra įrengta naujai ir profesionaliai - suformuota sankasa, nužvyruota, suformuoti grioviai vandens nubėgimui, pats kelias su lengvu šoniniu nuolydžiu vandens nutekėjimui, įrengtos pralaidos vandens nubėgimui. Kelias žiemą neužpustomas sniego, kadangi yra miške!
Norint suprasti šios sodybos ir vietos išskirtinumą, reikia joje pabūti. Kviečiame Jus apžiūrėti sodybą, pajausti vietos aurą bei užduoti Jums rūpimus klausimus! Tikrai ieškosime kompromisų, abiejoms šalims priimtinų sprendimų!
Yra galimybė gyventi ir dirbti vienoje vietoje - ši vieta ir sodyba puikiai tinka kaimo turizmo veiklai! Šiuo metu sodyba naudojama dviems paskirtims - privataus poilsio (šeimininkai ilsisi bei leidžia laiką sodyboje) bei komercinei (trumpalaikio apgyvendimo veikla). Sodybos el. svetainės adresas: www.sodybadainava.lt
Pažintinis sodybos video: https://www.youtube.com/watch?v=EBIL1dcnJ8Y
NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS!
IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS!
DIRBU IŠSKIRTINAI IR TIK DZŪKIJOJE! (http://www.capital.lt/justinas-bieksa arba http://www.dzukijosbrokeris.lt)
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku