Gyvenamojo namo dalis Kelmės r. sav., Kelmėje, Vytauto Didžiojo g.

Parduodamos gyvenamųjų namų dalys Kelmėje skelbimas

Kaina, €:26 000 €
1 kv. m kaina:304.88 €
Veiksmas:Parduoda
Kambarių skaičius:3
Aukštų skaičius:1
Bendras pastato plotas:85.28 kv. m
Sklypo plotas:29.99 a
Namo tipas:Rąstinis
Statybos metai:1960
Namo būklė:Reikia remontuoti
Šildymas:Kita
Vandentiekis:Miesto vandentiekis
Kanalizacija:Nėra
Dujos:Nėra
Savivaldybė:Kelmės r. sav.
Gyvenvietė:Kelmė
Gatvė:Vytauto Didžiojo g.

Namas su pagalbiniais pastatais stovi 29,99 arų sklype, kuris yra šalia Vilbėno upelio.
Nuo miesto centro iki namo įvažiavimo, įrengta moderni gatvė su saugiu ir patogiu pėsčiųjų / dviračių taku, palei kurį tinkamu atstumu įrengti poilsio suoleliai, tamsiu paros metu gatvė apšviesta.
Kaimynystėje tvarkingos sodybos, malonūs ir paslaugūs kaimynai.
Name įrengtas miesto vandentiekis, nuotėkų trasa yra planuojama tiesti artimiausiu metu. Šiuo metu galima įsirengti vietinius nuotėkų valymo įrengimus.
Namas pastatytas 1960 metais, rąstinis. Pusės namo dalyje įrengtas pusrūsis. Plastikiniai langai.
Pagalbinis ūkinis pastatas tinkamas įrankiams, kuro atsargoms, sandėliuoti. Yra įrengtas garažas automobiliui laikyti ir prižiūrėti.
Sklypas pasviręs į pietų pusę, tai suteikia galimybę gauti daugiau saulės, iš šiaurės rytų auga miškas kuris užstoja šaltesnius oro srautus. Priešais atsiveria nuostabus vaizdas į pietinėje sklypo dalyje esantį mišką ir jo pakraščiu pratekantį upelį.
Dėl tinkamo išsidėstymo (geografiniu požiūriu), sklype auga ir gausiai dera vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Lysvėse auginamos daržovės ir uogos savo reikmėm.
DĖMESIO
Jei JUMS patiko mūsų parduodamas objektas, bet JŪSŲ netenkina kaina, JŪS galite ir net PRIVALOTE SIŪLYTI savo KAINĄ ir atsiskaitymo būdą.
Mes žaibiškai sureaguosime į JŪSŲ pageidavimus ir KARTU su JUMIS rasime kompromisą derybų metu.

Daugiau skelbimų rasite adresu: www.hibora.lt

Mūsų UAB HIBORA darbuotojai, konsultuoja klientus nekilnojamo turto klausimais. Klientams kurie stokoja lėšų, padedame tinkamai suruošti dokumentus ir atstovaujame Jų interesus iki kol gaunamas kreditas.
Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės tel. Nr. arba +37067102090 arba susisiekite su mumis elektroniniu paštu uabhibora@gmail.com
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku