HP lateksiniai plačiaformačiai spausdintuvai

Rašaliniai spausdintuvai (parduoda, siūlo) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:1 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Mūsų įmonė siūlo įvaraus modelio HP lateks plačiaformačių spausdintuvų, pradedant nuo 1,22m iki 3,2m pločio, su Print and Cut technologija arba be jos.

Kas yra HP „Print and Cut“?
Tai nauja HP technologija, kurios dėka spausdinimo ir pjovimo darbus galėsite atlikti greičiau ir patogiau, nes:

Dabar galėsite vienu metu ir spausdinti ir pjaustyti, kas jums leis dirbti dvigubai greičiau

OPOS (Optical Positioning System) sistema leis jums spausdinti ir pjaustyti ilgus darbus, neleidžiant rulonui nuslysti į šoną

HP lateksinė technologija leidžia sutaupyti dar daugiau laiko, nes visi darbai atsispaudina iškart išdžiuvę, tad galima nelaukiant pjauti, laminuti ar aplikuoti.

Su lateks tipo spausdintuvais galėsite spausdinti ant įvairių paviršių (pradedant nuo nedengtų pigių popierių, kurių neįmanoma spausdinti eco-solventiniais spausdintuvais ir baigiant įvairiausiomis tekstilėmis)

Daugiau apie Lateks:

Spausdinant su lateksiniai spausdintuvais pasieksite aukštesnę spaudos kokybę už bet kokį solventinį/ Eco-solventinį (tirpiklinį) spausdintuvą (kokybė kaip vandens pagrindo spausdintuvų, o atsparumas toks pat ar net didesnis nei solventinių)

HP lateksiniai dažai pranašesni už tirpiklių pagrindu pagamintus Eco-Solvent, Solventinius dažus - taip gaunami geresni spaudos rezultatai.

HP lateksiniai dažai užtikrina spausdinimo raišką iki 1200 DPI (taškų per colį)!

Suteikiame 12 mėn. garantiją. Pristatome visoje Lietuvoje. Sumontuojame ir apmokome naudotis spausdintuvu.

Daugiau informacijos apie pjaustymo ir graviravimo lazerius galite rasti:
https://www.seri-deco.lt/iranga/spausdintuvai/lateks-spausdintuvai.html

arba tiesiogiai kreipkitės telefonu +370 5 2159032 arba bendruoju el. paštu: info@seri-deco.lt ir su mielu noru Jums padėsime!

Turime plačiaformačio spausdintuvo modelį, kurį galite apžiūrėti ir išmėginti mūsų demo salėje Vilniuje, Naugarduko g. 96. Serviso inžinierius plačiau papasakos apie lazerio priežiūrą ir eksploatavimą.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku