Įklimpęs į mėšlą

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Tipas:Kita
Kaina:5.79 € (20.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Polas Vestas įklimpęs į gilų finansinį „merde” (pranc. mėšlą). Vienintelis būdas išsikapstyti iš skolų − priimti akivaizdžiai įtartiną darbo pasiūlymą. Įsijautus į tipiško brito vaidmenį, jam tenka mažulyčiu „miniu“ pervažiuoti visą Ameriką, ir dalyvauti renginiuose, skirtuose amerikiečių turistams pritraukti į Didžiąją Britaniją.


Maža to, kartu važiuoja Polo širdies draugė prancūzė Aleksa ir amerikietis poetiškos sielos draugelis Džeikas, kurio gyvenimo tikslas − permiegoti su kiekvienos pasaulio tautos atstove. Žinoma, pageidautina ant galinės Polo „minio“ sėdynės. Tačiau ilgainiui vietos stoka automobilyje tampa tik menkute problema, palyginti su tuo, kad Polo planuoti renginiai žlunga, o meilės fronte kyla tikras karas... Kas jau kas, o Polas tikrai žino, kad jei supainiojai meilę su karu – visiškas „merde“.


Tai trečias žinomo žurnalisto ir rašytojo romanas apie brito Polo Vesto nuotykius. Pirmieji du romanai („Vieneri metai mėšle“, 2006 ir „Tikras mėšlas", 2007) skaitytojus sužavėjo taiklia ironija ir komišku gyvenimo Prancūzijoje situacijų vaizdavimu.


Šįkart Polą likimas nubloškia į Ameriką, kurioje jis susiduria su vietinių papročių paradoksais. Kodėl Amerikoje vidury dienos per televiziją galima rodyti smurtinius filmus, bet spenelių – ne; kodėl pusnuogės merginos ir ginklai yra neatsiejami dalykai; kodėl nevalia išjungti klaikiai barškančio ledo automato... Clarko pasakojimas apie amerikiečių gyvenimo ypatumus atsakys į visus klausimus, kurių niekada nedrįstumėte paklausti.

Peržiūrėti galite ČIA


El. p.: pagalba@knygos.lt
Svetainė: www.knygos.lt

Skelbimo ID: P2933718


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X