Individualiai mokau anglų kalbos

Kalbų kursai (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas


Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Kalbos:Anglų kalba

Individualiai mokau anglų kalbos. Turiu 10 metu patirtį dirbant tiek su pradinio, tiek su vidurinio mokyklinio amžiaus moksleiviais, tiek dirbant su suaugusiais.
Turiu patirtį dirbant su įvairiais žinių lygiais, tiek nuo pradedančiojo iki stipriai pažengusiojo. Taip pat turiu 12 metų patirtį dirbant tarptautinėje įmonėje su įvairių šalių žmonėmis anglų kalba. Ilgai dirbau su Didžiosios Britanijos klientais anglų kalba. Anglų kalba yra naudojama kievieną dieną.
Esu baigusi Vilniaus Pedagoginį universitetą, anglų kalbos filologiją ir pedagogiką. Praktika atlika Biržiškos gimnazijoje, kurios metu buvo pasiūlytas pilno etatotanglų kalbos mokytojos darbas. Taip pat turiu praktikos dirbant privacioje kalbų mokykloje.
Mokymų metu didelis dėmesys skiriamas skaitymui, kalbėjimui, rašymui, klausymui, gramatikai, žodyno plėtrai ir užduočių atlikimaui.
Paprastai, aiskiai ir suprantamai issaiskinu gramatines taisykles. Dėstau, atsižvelgdama į kiekvieno mokinio poreikius. Suteikiu mokymo medžiagą.
Galimybė mokytis Skype. Laiką galima derinti
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku