Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Investavimas į žmones. Gyventojų kokybės ekonomika
Tipas:Kita
Kaina, €:1.45 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Leidinio tikslas – įrodyti, jog visuomenės gerovę pirmiausia lemia investicijos į žmones ir jų žinias.


Autorius atmeta plačiai paplitusį, bet klaidingą požiūrį, esą žmogaus tobulėjimą varžo erdvės, energijos, pasėlių plotų ir kitų fizinių gėrybių stoka. Jis pabrėžia, jog žmonių įgyjami sugebėjimai – jų išsimokslinimas, patirtis, įgūdžiai, sveikata – yra svarbiausi siekiant ekonominės pažangos.


Knyga skiriama ir plačiajai visuomenei, ir profesionalams. Ji bus ypač naudinga studijuojantiems ekonomiką bei kitus socialinės srities mokslus.


Theodore William Schultz (g. 1902) - pedagogas, ekonomistas, ekonomikos ir sociologijos profesorius. Dirbo JAV Čikagos, Mičigano valstybiniame, Čilės, Dižono Prancūzijoje universitetuose. Parašė 16 knygų, daugybę straipsnių, pranešimų, yra daugelio leidinių bendraautoris. 1979 m. gavo Nobelio premiją už ekonominės teorijos darbus.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku