Išleistuvės, krikštynos,gimtadieniai, kontaktai, Užsakymas

Kaina, €:100 €
Veiksmas:Parduoda

Išleistuvės, tai pirmas žingsnis tobulėjimo link. Gal būt todėl norime jog jis būtų išskirtinis ir nepamirštamas. Siūlome vaikų švente paversti neeiline, pilna neišdildomų įspudžių bei pramogų.
Siūlome šias programas:


Dėmesio, išskirtinis pasiūlymas su 30% nuolaida.

Diskoteka – Trankios muzikos bei speceliūjų šviesos efektų šou. Mūsų Dj komanda išjudins kiekviena surūgėlį, o specelieji šviesos efektai nustebins net visko mačiusį.
Kaina 60,00 eur. 2ak.h

Renginio vedėjas – Šauniausios estafetės, grožio konkursai, talentų vakaras, apdovanojimų ceremonija, bei patys šauniausi prizai, apdovanosime kiekvieną.
Kaina 50,00 eur. 1ak.h

Animacinis personažas – Iš pasakų šalies atklydę, šmaikštūs, drąsūs, energingi animaciniai personazai nukels į stebuklų ir nuotykių kupiną šaly.
1. Linksmasis Klaunas Vytukas - Vytukas yra klounas - profesionalas, mokantis daugelį triukų, į savo programą įtraukiantis ir vaikus, atliekantis įvairius pokštus bei stebuklus.

2. Zuikis Petras Ilgaausis - Interaktyvi, edukacinė programa apimanti kasdienę vaikų higieną, (Dantų valymas, rankų plovimas, ausų valymas) fiziny pasirengimą atliekant lankstumo pratimus, bei akių lavinimo (Žiūrėjimo į tolį pratimai). Mokymas vyksta vaizdine medžiaga (apvaidintai, su dainomis, fiziniais pratimais). Programa nėra pastovi ir gali keistis kiekvieną kartą, tai priklauso nuo vaikų amžiaus.

3. Šaunioji Pelytė Minė – Žaisminga ir begalo smalsi pelytė Minė keliauja po sūrio karalystę ieškodama pamesto raktelio. Gausybė žaidimų, sunkių užduočių, balionų bei prizų vaikus dar labiau paskatina siekti savo užsibrėžtų tikslų.

4. Iliuzionistas – Magija, įvairūs triukai, ir gal būt net striksintis kiškis iššokęs iš skrybelės. Iliuzionistas ne tik rodis įivarius triukus bei stebuklus, bet ir išmokins jų.
Kaina 50,00 eur. 1ak.h
Šventiniai skanėstai – Turbūt vienas iš svarbiausių akcentų vaikams yra saldumynai. Būtent todėl siūlome vaikus pradžiuginti specialiu šventiniu toru ar pyragaičiais.
Kaina už 1kg 20,00 eur +PVM

Visos programos derinamos individualiai, prisitaikant prie kiekvieno poreikių.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X