"Išmanusis" Antkaklis su elektrošoku nuo lojimo

Įvairus šunų priežiūros inventorius (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:18.99 €
Veiksmas:Parduoda

Pažabokite savo padykusį augintinį inovatyviu būdu! Nuolatos loti įpratusiam šuniui išbandykite antilojimo antkaklį su elektrošoku. Be didesnių dresūros pastangų šis gyvūnui nekenksminas prietaisas sustabdys betikslį šuns lojimą. 100% veiksmingas!

Elektrošoko antkaklis – tai paprasta ir efektyviausia priemonė nuo nepageidaujamo lojimo. Šuo supranta, kad lojimą seka neskausminga, bet nemaloni srovės iškrova. Antilojimo antkaklis yra saugus ir pačiam jį nešiojančiam šuniui, ir kitiems gyvūnams, esantiems toje pačioje patalpoje.

Antkaklio veikimas:

Elektrošoko antkaklis automatiškai pasirenka koregavimo laipsnį priklausomai nuo šuns elgesio: iš pradžių įspėja garsu, po to skleidžia silpną elektros srovės impulsą. Jei šuo nenurimsta, impulsai stiprėja kas 30 sekundžių. Šuniui ilgiau tylint, ciklas prasideda iš naujo. Taip pat ciklas pasikeičia, jei šuo loja nesiliaudamas 2 minutes.

Antkaklio dirželio ilgis reguliuojasi, todėl tiks ir mažam ir dideliam šuniui. Uždėję antkaklį nesitikėkite, kad šuo nuo pirmos dienos nustos bereikalingai loti - gyvūnas turi suprasti, kad lojant antkaklis siunčia būtent jam skirtus signalus.

Specifikacijos:

Šunims nuo 2 iki 60 kg
Modulio su elektrodais dydis: 5.5 4 3 cm
Reguliuojamas antkaklio ilgis: 20 – 50 cm
Maitinimas: baterija LR – 44 6V
Svoris: 110 gr

Pageidaujate atsiskaityti kurjeriui pristačius prekę grynais? Prašome atlikti užsakymą darbo metu, telefonu 860997657

Įsigyti galite čia: https://goo.gl/UK23hd
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku