Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Išskirtys. Sėkmės istorija
Tipas:Kita
Kaina, €:8.40 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Ką bendro turi „The Beatles“ ir Bilas Geitsas?


Kodėl azijiečiai tokie gabūs matematikai?


Kodėl visų kiečiausių Niujorko advokatų CV beveik visivienodi?


Kodėl kai kuriems žmonėms tiesiog neįtikėtinai sekasi?


Tegu šios knygos paantraštė – „Sėkmės istorija“ – Jūsų neklaidina. Tai nėra dar viena knyga apie tai, kaip uždirbti milijoną. Greičiau atvirkščiai – knyga apie tai, kodėl Jūs vis dar neuždirbote milijono.


Neeilinės sėkmės istorijos dažniausiai aiškinamos dviem dalykais – intelektu ir ambicijomis. Knygoje „Išskirtys“ Malkolmas Gladvelas imasi įrodyti, kad tikroji sėkmės istorija yra visai kitokia.


Jei norime suprasti, kodėl kai kuriems žmonėms taip sekasi, turėtume atidžiau dairytis aplink juos ir pažvelgti į detales, kurios iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingos. Sėkmės istorija kur kas sudėtingesnė – ir įdomesnė – nei gali atrodyti.


Išskirtųjų– tų, kurių pasiekimai peržengia įprastas ribas – gyvenimo istorijos klostosi pagal ypatingą, netikėtą logiką, kurią atskleisdamas autorius kuria puikų ir sykiu provokuojamą planą, kaip išgauti daugiausia, ką sugeba žmogus.


http://www.youtube.com/v/qjw3eF0zGKw" type="application/x-shockwave-flash">http://www.youtube.com/v/qjw3eF0zGKw" />http://www.youtube.com/v/qjw3eF0zGKw" />

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku