Naujausi skelbimai: Paslaugos verslui

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Įstatų keitimas - tik 41,90 EUR
Kaina, €:41.90 € (144.67 Lt)
Veiksmas:Siūlo
Tipas:Kita

Paslauga teikiama on-line principu, jūsų įmonė gali būti registruota bet kurioje Lietuvos vietoje

UAB, AB, įsteigtų iki 2014 m. gruodžio 31 d., akcijos ir obligacijos turi būti perskaičiuojamos iš litų į eurus pagal 3,45280 LTL už 1 EUR kursą.
Perskaičiuoti įstatuose nurodytą įstatinio kapitalo dydį ir akcijų nominalią vertę į eurus bei pateikti Juridinių asmenų registro tvarkytojui atitinkamai pakeistus įstatus bendrovės privalo iki 2016 m. gruodžio 31 d. Įstatymas numato, kad sprendimas pakeisti įstatus dėl įstatuose nurodyto įstatinio kapitalo bei akcijų nominalios vertės perskaičiavimo į eurus turi būti priimtas visuotinio akcininkų susirinkimo. Šis sprendimas laikomas priimtu, jeigu už jį bus gauta paprasta balsų dauguma.

UAB „Visi verslai“ teisininkai teikia įstatų keitimo ar akcijų/įstatinio kapitalo perskaičiavimo paslaugą, bei teikiame konsultacijas. Paslauga atliekama ON-LINE (nuotoliniu būdu), kai klientas naudojasi mobiliuoju parašu (jį už simbolinį mokesti išduos jūsų mobilaus tinklo operatorius.).
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X