Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Jazminų kvapas
Tipas:Kita
Kaina, €:3.19 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Ar rizikuotumėte savo gyvybe dėl viso gyvenimo meilės? 1799-ieji, Čarlstonas: Pietų aristokratų šeimos dukteriai ir talentingai tapytojai Ketrinai Edilinai Harkort namuose, Virdžinijoje, siekiančių jos rankos gerbėjų netrūksta. Bet Kejos, užaugusios su keturiais broliais, nuotykiams linkusi dvasia prabunda, kai ji vieši Pietų Karolinoje pas savo krikštatėvį.


Dėl lūžusios kojos prikaustytas prie lovos, krikštatėvis Kejos paprašo vietoj jo atlikti neatidėliotiną užduotį: seno jo draugo sūnui, kuris, beje, yra už savo žmonos nužudymą nuteistas pabėgęs kalinys, ji turi perduoti nešuliais apkrautą arklį!


Tačiau viskas pakrypsta anaiptol ne taip, kaip planuota, Keja yra priversta bėgti kartu su Aleksu Makdauelu nuo jo persekiotojų. Kartu mergina pajunta nenugalimą trauką Aleksui ir patiki vyro pasakojimu apie iškreiptą teisingumą ir jo nekaltumu. Jie drauge ieško prieglobsčio karščiu garuojančiuose Floridos pelkynuose. Ar tai, kad juo patikėjo, bus didžiausia jos gyvenimo klaida? O gal įsižiebusi jaunuolių meilė abiem taps išsigelbėjimu, kurio ieškojo?

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku