KARJEROS GALIMYBĖS UAB KOSMELITA

Įvairus darbas, darbo pasiūlymai Kaune skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Kosmelita, UAB

UAB „Kosmelita“ pagrindinė veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba parfumerijos, kūno priežiūros ir kosmetikos prekėmis. Įmonėje dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. Įmonė yra subūrusi profesionalią mažmeninės, didmeninės prekybos, rinkodaros, tiekimo, logistikos, IT ir finansų apskaitos specialistų komandą. UAB „Kosmelita“ valdo EUROKOS PREKYBOS TINKLĄ, jungiantį daugiau nei 100 parduotuvių Lietuvoje ir yra viena iš lyderių rinkoje, turinti išskirtines teises prekiauti „Essence“, Mann&Schroder”, “Mirato”, “Prestige  cosmetics” produkcija. Įmonės siekis - atitikti įvairių pirkėjų poreikius ir galimybes įsigyti kokybiškus, gerai žinomus rinkoje  ir naujausius kosmetikos produktus gaminamus visame pasaulyje.
       
Šiuo metu UAB „Kosmelita“  siūlo  
Pasiūlymo pobūdis:
Jei esate ambicingi savo srities profesionalai arba siekiate tokiais tapti ir norite savo profesinę ateitį susieti su kosmetikos, parfumerijos ir kūno priežiūros priemonėmis dirbančia kompanija, mes norime Jums pristatyti save kaip aktyviai rinkoje veikiančią įmonę (since 1995m.), kuri nuolat plečia ir vysto savo valdomą mažmeninės prekybos tinklą (informacija internete www.eurokos.lt), kurie yra vieni iš rinkos lyderių, ypatingą dėmesį skiriantys verslo valdymo efektyvumo didinimui, bei verslo procesų optimizavimui. Įmonės centriniame ofise Kaune veikia personalo, verslo analitikos, buhalterines apskaitos ir finansų, informacinių technologijų, logistikos, pirkimų, prekių kategorijų valdymo, rinkodaros, mažmeninės ir didmeninės prekybos skyriai. Tikime, kad verslo pagrindas yra darbuotojai, skiriame didelį dėmesį esamų darbuotojų kompetencijų vystymui ir išlaikymui bei naujų talentų pritraukimui į įmonę. Kviečiame siųsti savo CV bei kreipimosi laišką jei Jūs norite pakeisti dabartinio darbo pobūdį, esate tik baigęs (-usi) studijas ir ieškote darbo, jei Jus domina karjeros ar praktikos galimybės mūsų įmonėje.
 
Reikalavimai kandidatams:

Siekis savo profesinį tobulėjimą susieti su viena iš mūsų įmonėje veikiančio skyriaus veikla
Profesines ambicijas atitinkantis išsilavinimas arba analogiško darbo patirtis
Kompiuterinis raštingumas
Lojalumas, darbštumas, profesionalumas arba siekis tapti geriausiu savo srities profesionalu

 
Privalumai:

Aukšti mokslo rezultatų įvertinimai
Analogiško darbo patirtis
Nuolatinis domėjimąsis savo pasirinkta veiklos sritimi

 
Įmonė siūlo:

Ilgalaikio pobūdžio darbą sėkmingai rinkoje veikiančioje įmonėje
Galimybes savirealizacijai ir profesiniam tobulėjimui
Įdomų ir atsakingą darbą pasirinktoje veiklos srityje
Mokymus, susijusius su pasirinkto darbo pobūdžiu
Karjeros galimybes
Konkurencingą darbo užmokestį, susietą su pasiekimais įmonėje

 
Kviečiame Jus pasirinkti ir nuspręsti kokiame mūsų įmonės skyriuje Jūs norėtumėte dirbti ir kreiptis į mus atsiunčiant savo CV ir kreipimosi lašką su nuoroda apie savo pasirinkimą (skyrius, pozicija) el. paštu personalas@kosmelita.lt
Visa Jūsų pateikta informacija bus konfidenciali. Apie Jus dominančias darbo / praktikos vietas Jus informuosime el paštu arba telefonu.
 
Informacija apie įmonę internete www.eurokos.lt


KARJEROS GALIMYBĖS UAB KOSMELITA

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3455031


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X