Karkasinių pirčių statyba

Statybos darbai, statybos paslaugos (siūlo paslaugas) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Baseinų, pirčių įrengimas

Statome karkasines pirtis nuo pamatų iki raktų. Padedame tinkamai susiprojektuoti karkasinę pirtį ir ja tinkamai pastatyti. patirtis daugiau nei 8 metai.
Yra trys kainų lygiai:
1. Kaina 500 €/m2 skaičiuojant užstatymo plotą už pilno pirties pastatymą ir įrengimą nuo pamatų iki raktų. naudojant pačia paprasčiausia apdaila, dirbant patento pagrindu ir be meilės darbui.
2. Kaina 650 €/m2 skaičiuojant užstatymo plotą už pilno pirties pastatymą ir įrengimą nuo pamatų iki raktų. naudojant aukštos kokybės medžiagas, dirbant patento pagrindu ir su didele meile darbui.
3. Kaina 800 €/m2 skaičiuojant užstatymo plotą už pilno pirties pastatymą ir įrengimą nuo pamatų iki raktų. naudojant labai aukštos kokybės medžiagas, darbus atliktų įmonė su visomis garantijomis ir su didele meile darbui.

Visos prekės skirtos pirtims šiuo adresu http://esaunashop.com/lt/
karkasinių pirčių statyba - saugios, lengvai prižiūrimos, greitai įšylančios karkasinės pirtys suteiks Jums daug malonių jausmų. Svarbiausia, atkreipiame dėmesį į gerą sienų termoizoliaciją, izoliaciją nuo drėgmės ir gerą ventiliaciją pirtyje. Mes statome kokybiškas nedideles šeimynines bei didesnes komercinio naudojimo karkasines pirtis. Jų privalumas – kokybiška statyba, ekologiškas sprendimas, kuris taupo laiką ir lėšas. Karkasinės pirtys statomos iš spygliuočių medienos, o šiltinamos pagal kliento pageidavimą. Karkasinės konstrukcijos yra ergonomiškos ir ekonomiškos: puikiai išlaiko šilumą tiek namelio priepirtyje, tiek pačioje pirtelėje. Dėl šios priežasties nereikės galingos krosnelės pirties įšildymui, o ir šiluma išsilaikys ilgiau.

Laukiame Jūsų.

www.esaunashop.com

arba

Klaipėdoje
Liepų g. 54, LT-92106, Klaipėda
+370 683 45000
Darbo laikas:
I-V8 - 17:30 val.
VI10 - 14:00 val.
VIINedirbame

Šiauliuose
Vytauto g. 108, LT-76345 Šiauliai
+370 687 39691
siauliai@esaunashop.com
Darbo laikas:
I-V8 - 17:30 val.
VI10 - 14:00 val.
VII - nedirbame
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X