Naujausi skelbimai: Katės

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Katytė Nivėja
Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Veislė:Mišrūnas
Lytis:Katė
Amžius:4 - 12 mėn.

Švelnaus kailiuko princesė, tikra minkštuolė, nesinori jos paleisti iš glėbio... Tai katytė Nivėja. Pusilgio, tobulo, blizgančio kailiuko, riesta, dailia nosyte, protingų, dieviškų miško spalvos akių. Nivėja turėjo namus, bet kažkas nutiko. Galbūt ši mažytė meilybė netyčia įlindo Kalėdų Seniui į maišą, kai šis dovanas po egle dėjo ir to nežinodamas ją išsinešė į lauką, o ši nerado kelio namo... Galbūt kažkas neatsargiai naudojosi balkonu ir Nivėja iškrito per balkoną? O galbūt kažkas niekada netikėjo stbuklais, širdyje užsiaugino ledo luitą, akyse turi tiek pykčio ir pagiežos vulkanų, kuriuos išliejo ant šio trapaus, bejėgio gamtos stebuklėlio - tiesiog ją ištrenkė į gatvę? Ši mintis nepaleidžia, nes Nivėjos niekas neiško jau daugiau nei savaitę.

Ulonų g. skubėjo kačių mylėtoja. Staiga išgirdo gailų miauksėjimą, pamatė, kaip vargšiukė šluba katytė bando slėptis po automobiliais. Pakalbinta tuoj pripuolė prie žmogaus, jam nueinat klykė, maldavo nepalikti, sekė iš paskos. Tai kaip gi tokią palkisi, kai dar kažkas labai negerai su letena?

Prižiūrėta, apvali, tik kiek išsigandus, nesusipratus, kur yra... Akivaizdu, kažkieno pamesta. Netrukus paaiškėjo, kad katytė neturi dalies galinės kairės kojytės. Panašu, kad trauma sena ir užgijusi, tvarkingai apaugusi kailiuku. Trūksta dalies nuo kelio sąnario.

Ieškom Nivėjos buvusių šeimininkų. Jei tokie neatsiras, dovanosime ją į pačias geriauisas rankas - mylinčiam, atsakingam žmogui.

Nivėja sveika, žvali, meili, daug murkia, labai jauki, patikli, jai maždaug 4-6 mėn. amžiaus.

Jei norite auginti šią mažylę ir padovanoti jai gražų gyvenimą, skambinkite.

Ačiū.Gyvūno vardas: Nivėja (Ulonų g.)
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patelė
Amžius: 4-6 mėnesiai
Kailio tipas: vidutinio ilgumo plaukas
Kailio spalva: juoda, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: 869978090; +370 615 58898, +370 689 73782
El. paštas: info@rainiukas.lt
Šaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/66005

Organizacija: „Rainiukas“ VšĮ
Svetainė: http://www.rainiukas.lt, Facebook
Paramos gavėjas:
„Rainiukas“ VšĮ
Paramos gavėjo kodas: 302733794
Banko sąsk.: LT 56 7300 0101 3075 8928, Paypal
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X