Kenwood CS-800 universalus prietaisas

Radijo įrangos komponentai, dalys (parduoda, siūlo) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:220 € (759.62 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota

Interkonektorius.Parduodu PILNO DUPLEKSO interkonektorį (Full Duplex Interconnect). Būklė puiki.
Naudojimas:
Įvairių signalų ir bangų perjungimas į įvairias telefono, palydovynio, radijo linijas ir atvirkščiai - iš telefono linijų, mobiliųjų , palydovinio ir kitų rūšių linijų galima pereiti į radijo bangas; Iš telefono linijų į telefono linijas; Iš radijo bangų į visomeninė radiją;
Model CSI-800 , USA, skaitmeninis, programuojamas skambinimui , duomenų perdavimui iš nešiojamų ir stacionarių radijo stotelių, telefonų, radijo stočių į betkokius telefonų linijas bei radijo stotis. Iš telefonų linijų , betkokių telefonų į kitas telefonų linijas, iš radijo įmtuvų (radijo bangos) į telefono linijas,radijas ir atvirkščiai.Kas ypatingo,tai galimas pokalbių distancinis sujungimas ir valdymas.(distancinis valdymas telefonu betkokiu atstumu, nors iš kitos šaliės). Pokalbių sujungimas įmanomas paprastai arba (pageidaujant) tik per įvedamą kodą iš betkur (per radijo ryšį atstumas 5 km., o telefonu valdymo atstumas neribotas), su kitomis šalimis, abonentais, laivais, mašinomis, palydovais ir t.t. Įmanomas radijo pokalbių slaptumas. Programuoja pagal aprašymą pats nauduotojas, pagal pageidavimą ir visai paprastai. Galima nauduoti ir savo namie su signalo perdavimo įrenginiais, laive, keltose, kruizo laivuose, didelėje įmonyje, apsauguos tarnybuose,transporto įmonėse ir kt. Daug kitų įvairių funkcijų. Gerai išlaikytas,be dulkių ir įbriežimų, netaisytas (nereikėjo !). Patikimas! Aprašymas,pilna nauduojimo instrukciją yra.
Dydis - kaip sąsiuvinukas. Būklė puiki.
Pirkimo dokumentai yra, tvarkoje.
Patogus dispečerinėm, saugos tarnyboms, taksi bendrovems, transporto kompanijoms, uosto agentuojamoms kompanijoms, didelėms laivams, kaip komutatoriaus su kajutomis ir sujungimui pokalbiams su abonentais krante ir t.t.
Užklausą patogiau gauti e-mailu ar sms, atsakysiu.
Tikrai įdomus ir patikimas įrenginis,paprastas naudojime ir programavime.
(Kaina labai sumažinta...,tikra kaina 4000 Lt.). Parduodu,kadangi man dabar nereikalingas.Jeigu sudomino - nesigailesit! Labai geras prietaisas!
E-mail: ellij5888 [@] mail.ru
Yra radijo stoties pajungimo lizdas.
Įspėjimo signalai ir skambučiai. Daug kitų funkcijų. Instruksija yra.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X