Kilimų bei kiliminės dangos valymas

Valymo, plovimo paslaugos (siūlo paslaugas) Vilniuje skelbimas

Kaina, €:10 €
Veiksmas:Siūlo

Cheminis kilimų bei kiliminės dangos valymas
https://rakunas.lt/paslaugos/kilimu-valymas/
Valome kilimus ir kiliminę dangą. Profesianalus kiliminės dangos valymas prailgina dangos tarnavimo laiką, atnaujina kilimo (dangos) išvaizdą ir pašalina kvapus. Šaliname dėmes, purvą, senus užterštumus, alergenus ir dulkių erkutes. Kiliminės dangos valymui naudojame profesionalią valymo įrangą ir specialias valymo priemones. Dirbame Vilniuje ir Vilniaus apskryityje.
"Kilimai bei kiliminės dangos be savo gerų savybių turi ir vieną pagrindinį minusą – tai gana sudėtingas jų valymas. Net turint geras valymo priemones kokybiškai išvalyti jų neįmanoma. Bet nebūtina vežti kilimą į valymo centrą, galima atlikti valymo procedūrą namuose. Mūsų specialistai greitai ir kokybiškai atliks kilimų bei kiliminės dangos valymą kliento namuose.

Profesionalus kilimų valymas rekomenduojamas du kartus metuose, o kartais ir dažniau. Nes paprastas kasdieninis kilimų valymas neužtikrina tinkamos valymo kokybės, iki galo nepašalina dulkių bei kitų nešvarumų. Kilimuose kaupiasi dulkės, pavojingi žmogaus sveikatai mikroorganizmai bei parazitai, ypatingai jei laikomi šunys, katės bei kiti augintiniai. Be to po tokio valymo kilimas puikiai atrodo. O šiuolaikinės profesionalios valymo priemonės visiškai saugios ir nekenksmingos.
MB “Rakūnas”

Telefonas: +37060998556"
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku