Šaltkalvis- MIG/MAG suvirintojas OLANDIJOJE

Darbas inžinieriams, technologams, konstruktoriams Vilniuje skelbimas

2024-05-09. Skelbimo ID: P17361742
Atlyginimas:2 200 €
Veiksmas:Siūlo
Įmonės veiklos sritis:Kita

Darbo aprašymas:
Skubiam išvykimui ieškome šaltkalvių- MIG/MAG suvirintojų Olandijoje! Darbas Barneveld mieste.

Smulkių metalinių dalių virinimas, surinkimas, brėžinių skaitymas.

Alga: nuo 550 eur/ sav. į rankas. Alga mokama KAS SAVAITĘ.

Būstas suteikiamas nemokamai (vienvietis kambarys).

Darbas 40val./sav., olandiškas kontraktas.

Reikalavimai:
- Gera anglų kalba;
- Tokio darbo patirtis
- Techninių brėžinių skaitymas.
- B kat. vairuotojo pažymėjimas (privalumas);

Siūlome:
Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:
DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 862466641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Atlyginimas:
nuo 2200 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Peržiūrėti galite ČIA

Mob.tel.: +370 624 66641
Miestas: Vilnius
Svetainė: https://cvkodas.lt

Skelbimo ID: P17361742

Parašykite savo nuomonę