Kitos Patalpų nuoma Klaipėdoje, Centre, H. Manto g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Klaipėdoje skelbimas

1 kv. m kaina:15.00 €
Kaina, €:1 830 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:122.00 kv. m
Gyvenvietė:Klaipėda
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:H. Manto g.

Klaipėdos miesto centre, H. Manto g. artimiausiu metu bus išnomuojamos 122 kv.m. komercinės patalpos pirmame aukšte su vitrininiais langais ir atskiru įėjimu, tinkačios prekybos, paslaugų, administracinei ar kitai komercinei veiklai. Istorinis, į kultūros vertybių sąrašą įtrauktas pastatas, centrinėje H. Manto gatvėje, visai šalia įsikūrusios Valstybinės institucijos, Įstaigos ir įvairios paslaugų įmonės: parduotuvės, kavinės, restoranai, prekybos centrai. Labai patogi vieta, kur geras matomumas ir randamumas, intensyvus pėsčiųjų judėjimas, viešojo transporto stotelės. Puiki vieta, tinkanti, bet kokiai verslo sričiai.
BENDRA INFORMACIJA: Patalpa - Parduotuvė Klaipėdos mieste, H.Manto g. Bendras plotas: 122.09 kv.m. Patalpų skaičius: Aštunio nominalios patalpos (Plane pažymėtos indeksais T-1 iki T-8)
Pagrinės patalpos: Įėjimas T-1 (2.53 kv.m.); Pagrindinė salė T-2 (74.06 kv.m.); Salė T-2 (29.50 kv.m.); Pagalbinės patalpos: Sandėlys T-6 (27.30kv.m.); Koridorius T-7 (6.65 kvm.); Aministracinės patalpos: Kabinetas T-8 (8.69 kv.m.); WC patalpos: T-4 (1.36 kv.m) ir T-5 (2.00 kv.m.); Pirmas aukštas (Triejų aukštų pastate). Namo mūrinis 1903 m. Statybos; Į patalpas du įėjimai: Paradinis įėjimas iš H.Manto g. Antras įėjimas iš kiemo;
KOMUNIKACIJOS: Elektra; Vandentiekis; Nuotekų šalinimas; Šildymas; Internetas;
PATALPŲ ĮRANGA IR APDAILA: Sienos: dažytos; Grindys: keraminės plytelės; Langai: plastikiniai langai orentuoti Pietų ir Šiautrės kryptimi, o vitrininiai (Fasado) langai orientuoti į Vakarų puse. Durys: plastikinės.
INFORMACIJA APIE PATALPAS:
Patogus patalpų išplanavimas; Dvi erdvios prekybinės salės; Dvi pagalbinės patalpos; Kabinetas; WC ir virtuvėlė; Yra papildomas išėjimas į kiemą.
Kaina 15 eur/ m² plius mokesčiai.
Kaina 1 mėn. - 1830 Eur + GPM + komunaliniai mokesčiai.
Dėl papildomos informacijos skambinti tel. 8-600-27085 Vlada

ID. 414019ofis
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku