Kitos Patalpų nuoma Klaipėdoje, Centre, H. Manto g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Klaipėdoje skelbimas

Nuoma . 2020-09-01. Skelbimo ID: P12544345
1 kv. m kaina:8.00 €
Kaina, €:560 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):2
Patalpų plotas:70.00 kv. m
Šildymas:Centrinis
Gyvenvietė:Klaipėda
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:H. Manto g.

Naujame Verslo centre, I - ame aukšte išnuomojamos modernios 70 kv.m biuro patalpos, puikiai tinkančios mokymo veiklai. Patalpose atlikta vidaus apdaila, įrengta moderni oro vėsinimo ir šildymo sistema, patalpų apšvietimas, įrengtos bendro naudojimo patalpos.

Pastatas išsidėstęs labai patrauklioje vietoje šalia M.Mažvydos alėjos, S.Šimkaus, H.Manto gatvių tiek Jūsų klientams, tiek darbuotojams : aplink yra įsikūrusios įvairios parduotuvės, pramogų, maitinimo, valstybės įstaigos, I.Simonaitytės viešoji biblioteka, viešbučiai, prekybos centrai „Megaplaza“, „Herkaus galerija“.

Aplinkinėse gatvėse bei šalia esančioje Santuokų rūmų automobilių stovėjimo aikštelėje Jūsų klientai ir darbuotojai visada ras kur pasistatyti savo automobilius, taip pat patogu atvykti visuomeniniu transportu ar pasinaudoti automobilių dalijimosi paslauga.

Mus jau pasirinko SEB bankas, Lietuvos paštas, TezTour, Finansinių sprendimų agentūra ir kt. Pasinaudokite proga padidinti savo žinomumą ir įsikurti prestižinėje vietoje miesto centre šalia savo srities verslo lyderių.

Patalpas galime suplanuoti ir įrengti atsižvelgdami į Jūsų poreikius: yra galimybė išsinuomoti ir didesnes, iki 350 kv.m. patalpas, arba mažesnes, nuo 30 kv.m. patalpas
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku