Kitos Patalpų nuoma Panevėžyje, Centre, Ramygalos g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Panevėžyje skelbimas

1 kv. m kaina:1.00 €
Kaina, €:172.46 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):4
Patalpų plotas:172.46 kv. m
Gyvenvietė:Panevėžys
Mikrorajonas:Centras
Gatvė:Ramygalos g.

Nuomojamas autentiškas malūnas, esantis Ramygalos g. Panevėžyje. Bendras, 4-ių aukštų malūno plotas yra 172,46 kv.m. Pastatas yra komercinės paskrties 0,3232 ha ploto žemės sklype. Pastatas puikiai matomas nuo Ramygalos gatvės.
Malūnai - tai Panevėžio miesto simbolis. Jų povyzos jau seniai tapo miesto simboliu. Ramygalos gatvės galė yra du malūnai, jau senai reprezentuojantys Panevėžį.
Nuomojamas malūnas, priklausęs Z. Pranskūnaui, pastatytas 1875 metais. 1931 mertais Z. Pranskūnas malūna nusipirko iš Mikalajūno. Tarpukario metais malūne buvo įrengtas lokomobilis (kilnojamas arba stacionarinis energijai gauti agregatas, sudarytas iš garo katilo, garo mašinos ir pagalbinių įrengimų). Šalia malūno buvo įrengtos vėlimo ir dažymo dirbtuvės. Pokario metais malūnas buvo nacionalizuotas ir priklausė "Pramkombinatui". Pokariu, nacionalizavus malūną, buvo keletas savininkų, jame turėjo įsikurti kraštotyros muziejaus gamtos eksplozicija. Tačiau buvo spėta surengti tik vieną kriauklių ekspooziciją. Tarybiniais laikais šiame malūne buvo įrengtas gana populiarus restoranas.
Šiuo metu naujasis savininkas pilnai renovavo pastato išorę, būsimam nuomininkui gali įrengti vidaus patalpas pagal veiklos pobūdį ir poreikį. Galima priestato statyba šalia malūno.

Nuomos kaina sutartinė, priklausomai nuo būsimų investicijų ir pastato vidaus įrangą ir apdailą.

-- Objekto nr. Ober-Haus tinklapyje www.ober-haus.lt/OH348204

Mob.tel.: +370 614 80065
tel.: (8-5) 210 97 00
El. p.: Romualdas.Paulauskas@ober-haus.lt
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.ober-haus.lt

Skelbimo ID: P11245027


Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku