Kitos Patalpų nuoma Šiauliuose, Dainiuose, Lyros g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Šiauliuose skelbimas

1 kv. m kaina:15.00 €
Kaina, €:300 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:20.00 kv. m
Šildymas:Kita
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Dainiai
Gatvė:Lyros g.Nuomojamos patalpos ir prekybiniai plotai nuo 10-200kv.m. naujame pastate ,, Lyros turgavietė" Dainių mikrorajone Lyros g. 5A, Šiauliai, priešais prekybos centrą „LYRA“. Pastatas trijų aukštų, apie 6500 m2 ploto su automobilių stovėjimo aikštele cokoliniame aukšte bei eskalatoriais į kiekvieną pastato aukštą.

Šis komercinės paskirties pastatas skirtas mažmeninės prekybos vystymui. Numatytos erdvės prekybai iš salelių ir vitrinų maisto produktais (mėsa ir jos gaminiai, žuvis ir jos gaminiai, konditerijos ir pieno produktų prekybos ir kiti) . Numatyti specializuoti paviljonai kitos paskirties prekėms, lokalinės maitinimo įstaigos. Pastato patalpos bus nuomojamos smulkaus verslo plėtotojams. Prekėms į pastatą pristatyti yra suprojektuotos dvi prekių tiekimo zonos.

Pastatas turės tiesioginius patekimus iš lauko į pirmą aukštą nuo Lyros gatvės pusės ir į antrą aukštą iš kiemo ar aptarnaujančio pravažiavimo. Pirmame aukšte bus erdvė, kurioje prekyba organizuojama iš specializuotų prekybos salelių. Patekimas numatytas dviem įėjimais iš Lyros gatvės. Pirmame aukšte taip pat planuojama įrengti ir greito maisto kavinę. Pirmame aukšte taip pat numatytas vestibiulis, iš kurio laiptais galima patekti į požeminį aukštą, kur yra požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Antro pastato aukšto pagrindinėje erdvėje bus prekiaujama mėsa, vištiena, žuvimi, konditerija, pieno produktais ir visais kitais maisto produktais. Į šią erdvę numatyti 6 tiesioginiai patekimai iš lauko, iš kurių 2 su tambūrais ir bus naudojami visus metus, o likusieji keturi tik šiltuoju metų laiku. Taip pat antrame pastato aukšte numatytos pagalbinės patalpos, mėsos išpjaustymo ir taros plovimo patalpos, negilaus šaldymo kameros, veterinaro patalpa, kontrolieriaus ir prekių priėmimo zona. Antrame aukšte bus įrengti lankytojų tualetai vyrams ir moterims bei žmonėms su negalia.

Antrame pastato aukšte taip pat numatyta bendra erdvė prekybai salelėse bei greito maisto kavinei su pagalbinėmis patalpomis ir kepyklėlė.

Trečiame aukšte numatyta 150 m2 kavinė pastato lankytojams, 42 laisvo planavimo specializuoti prekybos paviljonai 12 – 29 m2, pastato administracijos patalpos ir dirbančio personalo persirengimo ir poilsio patalpos. Iš trečio aukšto bus patenkama į lauko terasą vakarinėje pastato dalyje, kurioje bus daug nemokamų pramogų, o skirtingu laiku veiks ir turgus.

Sklype numatytos 25 automobilių stovėjimo vietos bei 54 vietos automobilių požeminėje automobilių saugykloje.

Nuomojamų patalpų ir plotų dydis nuo 10 - 400kv.m.

PASIRAŠIUS SUTARTĮ IKI 2017-12-31 TAIKOMA 30% NUOLAIDA.
NUOMOJAMŲ PATALPŲ IR PLOTŲ KIEKIS RIBOTAS.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku