Kitos Patalpų nuoma Šiauliuose, Dainiuose, Lyros g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Šiauliuose skelbimas

1 kv. m kaina:19.00 €
Kaina, €:760 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):3
Patalpų plotas:40.00 kv. m
Šildymas:Dujinis
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Dainiai
Gatvė:Lyros g.

Naujai pastatytame ir gruodžio mėnesį pradedančiame savo veiklą "Turgus Lyra" nuomojamos patalpos parduotuvei. paslaugas teikiančiai įmonei bei prekybos vietos. Liko tik 3 laisvos patalpos
Turgus Lyra įsikūręs viename populiariausių Šiaulių miesto miegamųjų rajone, visiškai naujas, šiuolaikiškas todėl garantuotas nuolatinis didžiulis srautas žmonių.
--------------------------------------------------------------------------
Šiame daugiau kaip 6000 kv.m įsikūrė parduotuvės, prekiaujančios pramoninėmis prekėmis, drabužiais, galanterija, avalyne, bižuterija ir t. t., bus teikiamos įvairios paslaugos, veiklą vykdys greito maisto kavinė, kepyklėlė, nemokama vaikų žaidimo aikštelė, lauko treniruokliai ir kt.

Taip pat bus prekiaujama lauke ir viduje šviežia mėsa ir jos gaminiais, vištiena, žuvimi, daržovėmis, konditerija, kiaušiniais, pieno produktais ir t.t., bus įrengtos mėsos išpjaustymo patalpos, šaldytuvai ir kitos pagalbinės patalpos.

Turgavietėje įrengti liftai, eskalatoriai, taip pat požeminė ir antžeminė stovėjimo aikštelė.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Pirmajame pastato aukšte yra erdvė, kurioje prekyba vyks specializuotose prekybos salelėse. Čia įsikurs greito maisto kavinė, prekiausianti vietoje gaminamomis picomis ar kebabais. Vestibiuliu iš pirmo aukšto laiptais bus galima patekti į požeminę automobilių saugyklą. Kad pirkėjams būtų patogiau, veikia stiklinis keleivinis liftas, kuriuo bus galima patekti į visus aukštus. Veiks ir vienas keleivinis-krovininis 3 sustojimų liftas.

Antrajame aukšte pagrindinėje erdvėje vyks prekyba mėsa ir jos gaminiais, žuvimi ir jos gaminiais, konditerijos, pieno ir jogurto produktais. Prekyba bus organizuojama prekybos salelėse. Taip pat antrame aukšte projektuojamos pagalbinės, mėsos išpjaustymo ir taros plovimo patalpos, negilaus šaldymo kameros, veterinaro patalpa, kontrolieriaus ir prekių priėmimo zona. Čia bus bendra erdvė prekybai salelėse bei greito maisto kavinukė su pagalbinėmis patalpomis. Smaližius džiugins šalia įsikūrusi kepyklėlė. Tame pačiame aukšte – lankytojų tualetai vyrams ir moterims bei žmonėms su negalia.

O trečiajame aukšte suprojektuota 150 kv. m kavinė lankytojams, 42 laisvo planavimo specializuoti 12–29 kv. m prekybos paviljonai, pastato administracijos bei dirbančio personalo persirengimo ir poilsio patalpos. Šiame aukšte veiks lauko terasa.
Šiame daugiau kaip 7000 kv.m pastate įsikurs greito maisto kavinė, kepyklėlė, kavinė su lauko terasa bei balkonu bei kitos visuomeninio maitinimo įmonės, veiks nemokama vaikų žaidimo aikštelė, lauko treniruokliai ir kt.
Taip pat bus prekiaujama lauke ir viduje šviežia mėsa ir jos gaminiais, vištiena, žuvimi, daržovėmis, konditerija, kiaušiniais, pieno produktais ir t.t., bus įrengtos mėsos išpjaustymo patalpos, šaldytuvai ir kitos pagalbinės patalpos.

Atskiras aukštas bus skirtas prekybai pramoninėmis prekėmis, drabužiais, galanterija, avalyne, bižuterija ir t. t. Turgavietėje bus įrengti liftai, eskalatoriai, taip pat požeminė ir antžeminė stovėjimo aikštelė ir t.t.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku