Kitos Patalpų nuoma Šiauliuose, Lieporiuose, Karaliaučiaus g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Šiauliuose skelbimas

1 kv. m kaina:5.00 €
Kaina, €:5 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:1.00 kv. m
Šildymas:Kita
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Lieporiai
Gatvė:Karaliaučiaus g.

Ieškome gerų, draugiškų ir patikimų kaimynų naujai suremontuotose, renovuotose patalpose, biurų pastate prie būsimo prekybos centro "DEPO"!

Visiškai naujai , gražiai ir kokybiškai renovuotame biurų pastate. Nuotraukos jau pasenusios ir vaizdas pasikeitęs.
Tai buvusi senoji REGITRA (TREPAS) su asfaltuota aikštele ir garažu.

Tarp "Akropolio" ir "Promo", šalia "Volvo" ir "Renault" atstovybės, prie pagrindinio kelio. Artimiausiu metu visai šalia išdygs didžiulis paslaugų ir statybinių medžiagų centras "DEPO".

Kadangi po šio pastato stogu kuriasi su statyba, nekilnojamuoju turtu, staybinėmis medžiagomis, didmenine prekyba, gatvių žymėjimu, reklama, metalų prekyba bei su automobiliais susijusios įmonės, tai , manome, kad labai į mūsų šaunią draugiją tiktų su projektavimo, dizaino, staybų, mokymų, apmokymų, kursų, programavimu, elektronine prekyba, geodeziniais matavimais, turto vertinimu, automobilių prekyba, didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis ... ir panašia veikla užsiimančios ar susijusios įmonės bei verslininkai.
Patalpos:

Didelė prekybinė arba aptarnavimo salė pirmame aukšte, kelios sandėliavimo arba gamybos patalpos, tinka ir ofisams, dvi didelės konferencijų salės ar klasės tinka ir kaip atskiri ofisai, antrame aukšte, koridorine sistema sujungti keli dideli atskiri ofisai. O taip pat siūlome nuomai asfaltuotą, aptvertą, apžviestą su perimetro signalizaciją - aikštelę, tinkančią automobilių, motociklų, kvadraciklų ar kitokios technikos aikštelei su didžiuliu garažu ir kabinetu biurui su vaizdu į šią aikštelę. Išsamiau - SKAMBINKIT! Rasime tinkamą variantą.

1. VARIANTAS: 15 m2 kabinetas su 54 m2 garažu bei asfaltuota, aptverta, apšviesta 10-ies arų (30x60m) aikštele.
2. VARIANTAS: 45 m2 biuro patalpa su priverstine ventiliacija ir kondincionieriumi.
3. VARIANTAS: 90 m2 ( 45 m2 biuro patalpa + 45 m2 patalpa tinkama biurui, studijai, sandėliui, gamybinėms patalpoms). Patalpose yra padaryta priverstinė ventiliacijos sistema, kondicionieriai.
4. VARIANTAS: 53 m2 prekybos salė arba biuras + 16 m2 (du kabinetai po 8 m2) administracijai + 90 m2 (u po 45 m2 kabinetai tinkami biurui, studijai, gamybai). Visose patalpose kondicionieriai, ventiliacija.
5. VARIANTAS. 36 m2 patalpos biurui, konferencijų salei, mokymo klasei.
6. VARIANTAS. 76 m2 (36m2 + 40m2 patalpos biurui, salėms, klasėms).
7. VARIANTAS. 116 m2 (trys patalpos po +/- 40m2).
8. VARIANTAS. 280 m2 ( 7-ios patalpos ).
9. Didelė prekybos salė (85 m2) su vitrininiais langais pirmame aukšte su dviem mažais kabinetais po 12 m2.

Kol kas galima rinktis iš įvairių patalpų.

Kiekviena įmonė turės savo atskirą energijos apskaitos sistemą, atskirą ir modernią šildymo sistemą, signalizaciją ir galingą internetą bei vietas transportui.
Šiame verslo centre taip pat bus didelis sanitarinis mazgas, dušas, automobilių stovėjimo aikštelė bei ypatingai draugiški ir supratingi kaimynai!

Laukiame atvykstant apžiūrėti.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku