Kitos Patalpų nuoma Šiauliuose, Medelyne, Sodo g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Šiauliuose skelbimas

1 kv. m kaina:3.04 €
Kaina, €:7 300 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):1
Patalpų plotas:2400.00 kv. m
Gyvenvietė:Šiauliai
Mikrorajonas:Medelynas
Gatvė:Sodo g.

Ieškomas pagrindinis nuomininkas planuojamame statyti prekybos centre, Sodo gatvėje, Šiaulių mieste. Šiuo metu yra pakeista sklypo paskirtis ir paruošta vizualizacija, kaip galėtų atrodyti pastatas. Atsiradus nuomininkui, kuris užimtų didžiąją pastato dalį būtų atliekami projektavimo darbai ir pastatas būtų projektuojamas pagal nuomininko keliamus reikalavimus.
Sklypas yra geroje strateginėje vietoje, kur susijungia Šiaulių miesto pramoninis ir individualių gyvenamųjų namų rajonai. Pastatas būtų statomas prie judrios gatvės, kurioje yra didelis automobilių srautas, tiek darbo metu, tiek vakare, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių patenkant į Medelyno rajoną. Planuojamą Sodo gatvę sujungti su pagrindine Tilžės gatve, šiuo atveju Sodo gatve papildomai padidėtų transporto eismo intensyvumas.
Šalia planuojamo statyti pastato yra vienas iš didžiausių Šiaulių miesto statybinių prekių centras – JUPOJA, o tai yra puiki žmonių traukos vieta bet kokiai kitai veiklai. Aplink įsikūrusios kita veikla užsiimančios tiek stambios, tiek smulkios įmonės, o už kelių šimtų metrų prasideda individualių gyvenamųjų namų rajonas, taip pat yra keletas daugiabučių namų.
Projektuojamo pastato pradiniai rodikliai: pagrindinė prekybinė salė 1100 m2, 520 m2 techninės – administracinės patalpos ( galimybė įrengti patalpas per 2 aukštus viso 1040 m2), 200 m2 holas (smulkiai prekybai). Patalpų plotų dalis gali kisti atsižvelgiant į nuomininko pageidavimus. 42 vietų automobilių stovėjimo aikštelė klientams bei 12 vietų automobilių stovėjimo aikštelė skirta prekybos centro darbuotojams.
Pageidaujamas nuomininkas: pagrindinis nuomininkas galėtų užsiimti maisto bei buitinių prekių prekyba, taip pat buitinės technikos prekyba ar kita pageidaujama veikla. Pirkėjų srautų padidinimui planuojama įrengti maitinimo įstaigą, o likusias patalpas išnuomoti paslaugų teikimu bei prekyba užsiimančioms įmonėms.
Kvadratinio metro kaina: 20 Lt.
Daugiau informacijos apie objektą susisiekus.Net keturis kartus daugiau REBEST parduodamų ar nuomojamų įvairios paskirties patalpų rasite www.rebest.lt

Bendradarbiaudami mes taupome ne tik Jūsų laiką ar pinigus, bet ir tampame patikimais partneriais ilgam laikui. Geriausias to įrodymas - nuolat didėjantis klientų skaičius. Suteikite mums progą įrodyti savo paslaugų kokybę.


Daugiau informacijos apie objektą www.rebest.lt Objekto nr. : 965

• NEMOKAMOS REBEST nekilnojamojo turto ekspertų konsultacijos.
• Tvarkome su nekilnojamuoju turtu susijusius dokumentus.
• Padedame nekilnojamojo turto vertinimo klausimais.
• Ruošiame pastatų energinio naudingumo sertifikatus.

Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku