Kitos Patalpų nuoma Varėnos r. sav., Varėnoje, Vasario 16-osios g.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Varėnoje skelbimas

1 kv. m kaina:8.57 €
Kaina, €:120 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):2
Patalpų plotas:14.00 kv. m
Šildymas:Kita
Savivaldybė:Varėnos r. sav.
Gyvenvietė:Varėna
Gatvė:Vasario 16-osios g.

IŠNUOMOJAMOS ADMINISTRACINĖS AR KITOS PASKIRTIES PATALPOS VARĖNOS CENTRE. Išnuojamas kabinetas (14) yra pačiame Varėnos centre, Vasario 16-osios gatvėje. Kabinetas labai šviesus, į pėsčiųjų alėjos pusę. Vieta ir pats kabinetas puikiai tinka biuro, raštinės, būstinės vietai ar kitai Jūsų veiklai. Greta esančiuose kabinetuose (tas pats įėjimas ir kolidorius) įsikūrę nuomininkai patenktinti esama lokacija/patalpomis, turi ilgalaikes sutartis. Į nuomos kainą įskaičiuota visi komunaliniai mokesčiai išskyrus individualius poreikius - internetas, telefonas ir pan. Yra visi reikalingi baldai ofisui eksploatuoti. Atliktas naujas kosmetinis remontas. Nuomos kaina sutartinė - priklauso nuo veiklos pobūdžio bei nuomos sutarties trukmės.
Jei ieškote patalpų savo veiklai, būtinai susisiekite su manimi, ieškosime Jums tinkamo ir prieinamo varianto. KYLA KLAUSIMŲ? NORITE APŽIŪRĖTI? SKAMBINKITE AR RAŠYKITE! SIŪLYKITE SAVO KAINĄ - MES APSVARSTYSIME VISUS JŪSŲ PASIŪLYMUS! IEŠKOTE AR PARDUODATE NT DZŪKIJOJE?! NEMOKAMAI KONSULTUOJU ŽEMĖS IR MIŠKŲ SKLYPŲ, NAMŲ, SODŲ, SODYBŲ, KOMERCINIŲ PATALPŲ PARDAVIMU, SKLYPŲ PASKIRČIŲ KEITIMAIS, NT PLĖTOJIMO IR VISAIS TEISINIAIS SU NT SUSIJUSIAIS KLAUSIMAIS. IŠGIRSKITE PROFESIONALŲ PATARIMĄ - SPRĘSKITE PATYS! DIRBU TIK DZŪKIJOJE! http://www.dzukijosbrokeris.lt) DĖMESIO! Šių patalpų nuomininkams taikoma ypatinga nuolaida užsisakant sodybą "Dainava", esančią Dzūkijoje, Varėnos r. (www.sodybadainava.lt arba Facebook'e "Sodyba Dainava")____________________________________________________ Vilnius, Varėna, Dzūkija, Druskininkai, Alytus, namai, sodybos, sklypai, ežerai, upės, Marcinkonys, Daugai, Margionys, Valkininkai, Matuizos, Mergažeris, Glūkas, Merkys, Ūla, Varėnė, Nemunas, Lavysas, Glėbas, Nedzingė, Tolkūnai, Senoji Varėna, Merkinė, Dubičiai, Vydeniai, Barčiai, mikalčiūnai, miškas, gamta, Šilo g., Derėžnyčia.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku