Kitos Patalpų nuoma Vilniuje, Lazdynuose, Laisvės pr.

Įvairių patalpų (komercinių) nuoma Vilniuje skelbimas

1 kv. m kaina:10.50 €
Kaina, €:649.43 €
Veiksmas:Nuoma
Patalpų paskirtis:Kita
Aukštas (pusrūsis = -1):4
Patalpų plotas:61.85 kv. m
Šildymas:Centrinis
Gyvenvietė:Vilnius
Mikrorajonas:Lazdynai
Gatvė:Laisvės pr.

Biurų pastatas „L3“ įsikūręs netoli Vilniaus oro uosto, šalia greitkelio Vilnius–Klaipėda ir Minsko plento. Pastatas lengvai pasiekiamas iš visų Vilniaus rajonų tiek automobiliu, tiek ir visuomeniniu transportu. Miesto centras ir oro uostas automobiliu pasiekiami per dešimt minučių. Iš 10-ies aukštų pastate esančių biurų atsiveria nuostabios panoramos į Neries upę ir Vingio parką.
B klasės verslo biure yra šiuolaikiškos biurų patalpos, kurias apibūdina:
• dideli, daug natūralios šviesos praleidžiantys langai;
• biuruose atlikta moderni vidaus apdaila, oro kondicionavimo ir ventiliacijos sistema; kiekvienoje patalpoje galima atskirai reguliuoti vidaus temperatūrą;
• komunikacijos sistema: telefono ir kompiuterinis ryšys, televizoriai (komunikacijos paslaugas teikia „TEO“, „CSC Telecom“, „Belam“ ir „Baltnet“);
interneto teikimas per optinį kabelį;
• pastato pirmame aukšte įsikūrusi kavinė;
• biuruose galima įrengti atskirą virtuvę ir tualetą;
• trys greitaeigiai liftai;
• kiekviename aukšte yra erdvūs balkonai;
• pastatas yra saugomas visą parą, į jį patekti galima bet kuriuo paros metu;
Automobilių statymas: verslo pastato nuomininkams ir klientams yra įrengta iš viso 233 automobilio statymo vietos šalia pastato esančioje automobilių aikštelėje.
Maitinimas: Pirmame biurų pastato „L3“ aukšte yra kavinė, kurioje gali papietauti verslo centro darbuotojai ir svečiai. Kavinė nuomoja patalpas įvairiems renginiams.
Nuomojamos patalpos: verslo pastate „L3“ yra įvairaus ploto, pradedant nuo 45 m2, patalpos. Nuomojamų patalpų vidaus apdaila yra standartinė. Atsižvelgiant į nuomininkų pageidavimus, nuomojamose patalpose gali būti atlikta individuali apdaila.
Nuo 2015 07 15 turime pasiūlyti 61,85 ir 63,56 kv.m. patalpas, nuo 2015 08 12 turėsime 75,36 kv.m. patalpas. Taip pat rudenį pasiūlysime dar du laisvus biurus (92kv.m. ir 250 kv.m. su puikia panorama iš 9 aukšto), daugiau suteiksime informacijos susisiekus 8 6 1 4 4 9 1 9 6, Tomas.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X