Kokybiški lauko lazeriai (Projektoriai) Naujos kartos

Kaina, €:65 €
Veiksmas:Parduoda

Visus lazerius rasite svetainėje:
https://www.sviesosiranga.lt/24-lauko-dekoracijos

Lauko lazeris "Žvaigždės" yra atsparus atmosferos poveikiui, lietui ir drėgmei, todėl gali būti naudojamas kiemo, įvairių pastatų ar kitų erdvių puošimui. Tai naujausias lazerio modelis, kuris turi net 7 spalvas ir projektuoja labai ryškių žvaigždžių - žėrinčių lempučių efektus.

Naujausias modelis, kuriame yra atnaujinti, ryškesni lazerio moduliai, kurie yra artimesni tikroms spalvoms. Nesulyginamas ryškumas su įprastais lazeriais.
Lazerių galia: raudona - 50mW, žalia - 30mW, mėlyna - 60 mW
Lazerių spalvos: raudona (638nm), žalia (505nm), mėlyna (450nm)
Įrenginio galia tik 6 W
Lazerinio lauko projektoriaus kuriamos spalvos: raudona, žalia, mėlyna, balta, geltona, violetinė, šviesiai mėlyna.
Kuriami efektai: projektorius sukuria tikrų žvaigždžių projekcijas, kurios gali mirgėti, judėti, keisti spalvas. Efektas puikiai tinka namo, kiemo ar kitos erdvės dekoravimui, dėl labai ryškių spalvotų taškų, kurie artimi išvedžiotoms lemputėms.
Nuotolinis valdymas: su pulteliu galite įjungti arba išjungti, keisti lazerių veikimą, sukimosi greitį, mirksėjimą, spalvas. Nustatyti laikmatį, kiek valandų veiks lazerinis projektorius (lauko prožektorius).
Projektorius pritaikytas lauko sąlygoms, yra atsparus vandeniui, metalinis korpusas.
Įrenginio ir elektros tausojimo patarimas: nustatykite veikimo laikmatį, jog įrenginys pats įsijungtų sutemus - pavyzdžiui 19 val. ir veiktų 6 val. Nuo šiol įrenginys veiks tik tada kai bus matomas - nuo 19 val. iki 01 val., naktį neveiks. Kitą dieną 19 val. įrenginys įsijungs pats.

Svoris: 0,88 kg.
Išmatavimai (lazerinio projektoriaus korpuso): 13,5 cm x 12 cm. x 8,5 cm.
KOMPLEKTACIJA: lazerinis lauko projektorius (prožektorius), tvirtinimo elementai, atsparus vandeniui maitinimo šaltinis su europine šakute, vartotojo vadovas, nuotolinio valdymo pultelis.
Garantija 12 mėnesių
Projektorius sukurtas laikantis visų saugumo standartų ir sertifikatų. Lazerinis projektorius veikia taip, kad nebūtų nukreiptas tiesioginis, koncentruotas lazerio spindulys. Visi spinduliai yra išsklaidomi ir saugūs.


Visi lazeriai: https://www.sviesosiranga.lt/24-lauko-dekoracijos

MB "Šviesos įranga"
Įmonės kodas: 304803921
Adresas: Taikos pr. 135D, Kaunas, 51133
Darbo laikas: Pir. - Pen. 10 - 18 val., Šeš. - susitarus.
Prieš atvykstant rekomenduojame susisiekti.
Atsiskaitomoji sąskaita: LT567300010154752654 (Swedbank)
Informacija: +37067105342, info@sviesosiranga.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku