Naujausi skelbimai: Paslaugos, remontas

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Kompiuterių remontas Vilniuje (Šiaurės miestelis)
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Kasečių, tonerių pildymas
Kompiuterių ir technikos remontas
Programinės įrangos diegimas
Tinklo įrangos diegimas

Profesionalus kompiuterinės technikos remontas

Atsikratykite visų abejonių!

Nemokama diagnostika.
Mes atliksime sugedusio kompiuterio diagnostiką visiškai nemokamai! Už diagnostika reikės sumokėti tik jei jūs nuspręsite atsisakyti remonto.

Garantija.
Visam mūsų remontui mes suteiksim jums dviejų mėnesių garantiją! Jei dviejų mėnesių laikotarpyje kreipsitės pas mus su to pačiu gedimu, mes pašalinsime jį visiškai nemokamai!

Greitis.
Mes žinome, kaip sudėtinga jums likti be kompiuterio, todėl mes pasižadame sutaisyti jūsų kompiuterį dviejų darbo dienų laikotarpyje (su sąlyga, jog remontui nereikės užsakinėti detalių).

Jokios permokos.
Jeigu mes nesutaisysime jūsų kompiuterio, jums nereikės mokėti mums nei cento. Pas mus jūs mokate tik už rezultatą.

Ekonomija.
Visi mūsų nuolatiniai klientai gauna pas mus nuolaidas nuo 10% ir daugiau. Mes branginame mūsų klientus ir norime, kad jie pas mus sugrįžtų.

Nešiojamų kompiuterių remontas

Neįsijungia jūsų nešiojamas kompiuteris? Išpylėte ant juo vandens ar alaus? Netyčia sudaužėte ekraną? Sudegė vaizdo plokštė? Ne problema! Mes padėsime jums atlikti nešiojamo kompiuterio remontą, nesvarbu ar rimtas gedimas ar ne.

Duomenų atstatymas

Mes žinome kokie svarbūs jums yra jūsų asmeniniai duomenys. Nesvarbu, ar jūs ištrynėte juos netyčia, ar jie buvo prarasti dėl kompiuterio sutrikimo, mes padėsime jums grąžinti prarastus duomenis. Tegul tai būna kietas diskas, flash atmintinė ar atminties kortelė.

Virusų ir trojanų naikinimas

Jūsų kompiuteris užsikrėtė virusu ar trojanu? Dirbant kompiuteriu atsidaro keisti langai? Jūsų vardu Skype siunčia pranešimus su virusais? Mes visiškai išnaikinsime virusus jūsų kompiuterije ir maksimaliai apsaugosim jį nuo tolimesnių užkrėtimų

Visų programų instaliavimas

Nuotolinė pagalba

Kompiuterių atnaujinimas

Norite atsinaujinti iki Windows 7? Nepakanka vietos kietame diske? Reikalinga galingesnė vaizdo plokštė naujam žaidimui? Mes parinksime ir užsakysime jums bet kurias reikalingas komplektuojančias dalis.

Stacionarių kompiuterių remontas

Įmonių kompiuterinės bei periferinės technikos profesionalus aptarnavimas
• Stalinių ir nešiojamų kompiuterių bet kokio sudėtingumo remontas
• Įmonės visų rūšių kompiuterinės technikos aptarnavimas
• Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų, kopijavimo aparatų visų rūšių kasėčių užpildymas ir pardavimas
• Licencijuoto programinio aprūpinimo įdiegimas ir derinimas
• Kompiuterinių virusų naikinimas
• Įmonės dirbančiojo personalo apmokymas naudojimosi kompiuteriu pagrindams
• Konsultavimas
• Kompiuterių ir kompiuterinės įrangos diagnostika
• Pašalintos iš informacinių laikiklių informacijos atkūrimas
• Interneto tinklų derinimas
• Naujo kompiuterio paruošimas darbui
• Kieto disko aptarnavimas
• Lokalinių tinklų organizavimas
• Bevielių tinklų organizavimas
• Periferinės technikos techninis aptarnavimas
• Kompiuterinės technikos ir ofiso įrangos tiekimas
• Daugybė kitų paslaugų

Spausdintuvų ir monitorių remontas

Jūsų mylimas spausdintuvas nustojo spausdinti arba pradėjo tepti popierių, daugiafunkcinis įrenginys nustojo kopijuoti, nutiko kitoks nemalonus gedimas? Kreipkitės į mus ir mes būtinai jums padėsime.

Spausdintuvų kasečių pildymas

Reikia užpildyti pasibaigusią spausdintuvo kasetę ar nupirkti naują? Ne problema, kreipkite pas mus! Mes užsiimame visų modelių spausdintuvų bei kopijavimo aparatų kasečių pildymu ir pardavimu.

Kokybės garantija visoms pildymo rūšims.
• Kasečių pildymui mes naudojame tik kokybiškas medžiagas
• Didelę kasečių dalį mes užpildysime Jums jau tą pačią dieną
• Jūs gausite garantiją visoms mūsų užpildytoms kasetėms

Įmonėms mes galime pasiūlyti ypatingai geras ir patogias sąlygas. Skambinkite arba rašykite mums, ir mes būtinai pasiūlysime Jums kažką ypatingo.

Kompiuterio paruošimas prieš pardavimą

Dėl vienos ar kitos priežasties Jūs nutarėte parduoti savo seną kompiuterį, tačiau po keleto (kartais daugelio) metų eksploatacijos jis atrodo visai nepatraukliai. Ir tai tik iš išorės! Viduje vaizdas, kaip taisyklė, dar blogesnis. O ar viskas jame dirba aukštame lygyje, gal būt kai kurie komponentai jau pradėjo gesti, ar blogai dirba programos? Mes pilnai paruošime Jūsų kompiuterį pardavimui – sugrąžinsime jam gerą išvaizdą ir pašalinsime visus gedimus, o taip pat pilnai sukomplektuosim reikalingas programas. Po to, kai mes paruošime Jūsų kompiuterį, Jūs lengvai parduosite jį 2-3 kartus brangiau, negu kad anksčiau. Taip pat, Jums pageidaujant, mes galime parduoti Jūsų kompiuterį.

Komplektuojančios

Jei Jūs norite sukomplektuoti sau naują kompiuterį, optimaliai subalansuojant tarp Jūsų poreikių ir finansinių galimybių, ar norite atnaujinti savo kompiuterį darbui su šiuolaikiniais priedais, mes su džiaugsmu Jums padėsime.
• platus komplektuojančių pasirinkimas visiems kompiuteriams
• mūsų specialistai sukomplektuos kompiuterį Jūsų asmeniniams poreikiams ir pilnai paruoš jį darbui
• mes nustatysime, ką reikia pakeisti Jūsų kompiuteryje, kad jis atitiktų pačių naujausių programų sisteminius reikalavimus ir atliksime visus pakeitimo ir modernizavimo darbus

Žaidimų konsolių atrišimas

Mes siūlome žaidimų konsolių Microsoft XBOX-360,Nintendo Wii, Sony PSP, Sony PlayStation 3 atrišimo arba atrištų konsolių atnaujinimo paslaugas.

Prekyba nešiojamų kompiuterių baterijomis ir pakrovėjais

Pastebėjote, kad jūsų nešiojamo kompiuterio baterija pradėjo greitai išsikrauti arba nemaitina kompiuterio visiškai? Sudegė maitinimo blokas (pakrovėjas)? Mes galime jums padėti išspręsti šią problemą! Specialiai jums pas mus prekyboje baterijos ir pakrovėjai beveik visų nešiojamų kompiuterių modeliams!

Naudotos kompiuterinės technikos pardavimas
Nenorite leisti daug pinigų nereikalingoms kompiuterio galioms? Kreipkitės į mus ir mes su malonumu parinksime jums naudotą, bet pilnai funkcionuojantį kompiuterį, paruošime jį specialiai jūsų poreikiams ir duosime garantiją!


KALEDONIA, Verkių g. 35 (prie EMSI degalinės), 2-as aukštas
Tel.: 861231015
http://www.pcfix.lt
el. paštas: info@pcfix.lt
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku