Kondicionierių montavimas Kaune

Šildymo, vėdinimo sistemų įrengimas, montavimas (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas


Kaina, €:1 €
Veiksmas:Siūlo

Visi vėdinimo - kondicionavimo darbai Kaune. Iki 30% nuolaida medžiagoms.

Reikalinga komercinių patalpų, biuro, namo ar buto ventiliacija, ieškote sprendimų sumažinti sąnaudas patalpų vėdinimui - kondicionavimui? Parenkame ir pasiūlome įrangą pagal Jūsų individualius poreikius vėdinimui, šildymui arba šaldymui. Prieinamomis kainomis montuojame įvairias ventiliacijos ir rekuperacines sistemas, oro kondicionierius, šilumos siurblius, oro užuolaidas.
Geriausiomis kainomis atliekame visus remonto ir priežiūros darbus jau sumontuotiems visų modelių kondicionavimo įrenginiams. Galime pasiūlyti įvairių gamintojų kondicionierius tiekėjo kainomis.
deriname ir planuojame visus, net ir pačius smulkiausius aspektus su užsakovu, kad priimtumėme tinkamiausią sprendimą. Dirbame greitai ir kokybiškai. Kaina priklauso nuo statinio konstrukcijos, darbų sudėtingumo ir užsakovų norimų įrenginių. Įrenginiai parduodami žemesne kaina užsisakant montavimo paslaugą. Konsultuojame visais rūpimais klausimais.

Nuolat domimės naujovėmis, jas pritaikome savo darbe, pastoviai tobuliname įgytas žinias. Dirbame atsakingai ir su profesionaliais įrankiais ir aukštos kokybės medžiagomis, taip užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę. Esame atsakingi už atliktus darbus, todėl suteikiame darbams ilgalaikę garantiją. Taupydami kliento laiką ir pinigus nemokamai sukomplektuojame ir pristatome visas tinkamas medžiagas, taikome urmines nuolaidas medžiagoms. Turime gerų rekomendacijų. sertifikatų, pažymėjimų. Dirbame švariai, saugome Jūsų turtą, jei reikia dirbame su šlepetėmis, surenkame ir išsivežame visas šiukšles!
Jei reikia patikimos, už protingą kainą vėdinimo sistemos - skambinkite, laukiame. Dirbame Kaune ir 50 km spinduliu aplink. Išrašome sąskaitas.

Galite skambinti ir po darbo ir savaitgaliais.

Iki vasaros sezono nuolaidos iki 20% darbams ir iki 30% medžiagoms.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku