KOVO 8-OSIOS KRUIZAS RYGA-STOKHOLMAS-RYGA

Vandens pramogos (siūlo paslaugas) Kaune skelbimas

Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Teikiamos paslaugos:Kita

KOVO 8 KRUIZAS
03.07, 08.


Švęskite #Tarptautinę moterų dieną įsimintinai kruize į Stokholmą, o LAIVE.LT pasirūpins, kad šis kruizas Jums paliktų neišdildomų įspūdžių. Nustebinkite mylimą moterį, mamą, seserį ar kitą Jums reikšmingą moterį nuostabia išvyka jūra. Palepinkite mylimą asmenį, pasirūpinkite staigmenomis kajutėje, mėgaukitės valgiu laive esančiuose restoranuose, kavinėse, baruose, pašokite šokių aikštelėje. Stokholme džiaukitės kartu leisdami laiką. Gražią dieną gerai pailsėsite.

KRUIZAS RYGA-STOKHOLMAS-RYGA

(https://laive.lt/keltai/kruizas-ryga-stokholmas/)

Jūsų laukia kruizas Ryga–Stokholmas-Ryga laivais Romantika ar Isabelle dvivietėse A, De Luxe arba Suite klasės kajutėse. Taip pat pramoginės ir poilsinės programos laive šokant, grojant įvairiems atlikėjams ar DJ disko salėje. Dainuokite karaokę mėgstamas dainas, dalyvaukite viktorinose ir žaidimuose bei nepraleiskite progos laimėti nuostabių prizų ir Tallink kelionių kortelių.

KOKS GALĖTŲ BŪTI JŪSŲ KRUIZAS:

1 DIENA.

• 17:30 val. keltas išvyksta iš Rygos keleivių uosto.
• Nuostabus poilsis kelte – trokštami pirkiniai kelto parduotuvėse, poilsis saunoje, SPA centre, skanūs valgiai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa iki ryto.

2 DIENA.

• Ryte būsite kviečiami stiprių pusryčių prie švediško stalo restorane arba ypatingų pusryčių à la carte restorane.
• 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.
• Diena Stokholme. Galite pasirinkti keliauti su ekskursija ir gidu po Švedijos sostinę arba patys tyrinėkite miestą, aplankykite muziejus, užeikite į parduotuves.

EKSKURSIJA PO STOKHOLMĄ

(https://keltai.eu/Keltai-i/ka-pamatyti-stokholme/)

Kviečiame Jus ir siūlome vykti į ekskursiją po Stokholmą kartu su gidu, nes taip per trumpą laiką sužinosite miesto istoriją. Ekskursijos metu aplankysite ambasados rajoną, svarbiausius Stokholmo kvartalus, miesto centrą ir senamiestį bei kitas nuostabias ir įžymias Švedijos sostinės vietas. Turėsite progą pasimėgauti kvapą gniaužiančia miesto panorama, pasirodančia iš Fjallgatan, ir išgirsti daug svarbių faktų apie Stokholmą ir jo istoriją, švedų kasdienį gyvenimą.
• 17:00 val. išplaukiame iš Stokholmo. Po įspūdžių pilnos išvykos pailsėkite saunos ir SPA centruose bei atgaudami jėgas pavakarieniaukite laivo restoranuose. Pasinaudokite proga apsipirkti kelto parduotuvėse, nes čia prekės iš tiesų patraukliomis kainomis.
• Vakarinė pramoginė dalis tęsiasi. Dalyvaukite žaidimuose, loterijose, diskotekose ar pasiklausykite gyvai atliekamos muzikos ir parsivežkite namo dovanas bei Tallink kelioninius dovanų kuponus.

3 DIENA.

• Ryte esate kviečiami pasistiprint prie švediško stalo restorane arba ypatingų pusryčių à la carte restorane.
• 11 val. grįžimas į Rygos keleivių uostą.

KELTAI.EU / LAIVE.LT
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku