Naujausi skelbimai: Žemės ūkio technika

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
KURT 3 - 4 M
Kaina, €:7 800 € (26 931.84 Lt)
Veiksmas:Parduoda

NAUJIENA
Automatinis technologinių vėžių įjungimas išjungimas.

Sėjamoji sėja nuo javus, rapsą, žolę, ir kitas kultūras. dviejų diskų sistema galima įsigyti 3 ir 4 metrų pločio sėklos maišytuvas.

AKCIJA
Eilių skaičius, vnt 23 kaina 7530,00
Eilių skaičius, vnt 31 kaina 8690,00
Eilių skaičius, vnt 31 su trašomis kaina 9900,00

Tik KURT sėjamosioms suteikiama 3 metų garantija.

Darbinis plotis, mm 3000 4000
Ilgis, mm 3300 4350
Dvigubi diskai YRA YRA
Bunkerio talpa, l 670 900
Technologinės vėžės su hidrauliniu valdymu YRA YRA
Hidrauliniai ženklintuvai YRA YRA
Spyruokliniai užžertuvai YRA YRA
Sustiprinta rėminė konstrukcija TAIP TAIP
Purentuvai ir ratų grandikliai YRA YRA
Gylio reguliavimas YRA YRA
Žolės maišytuvas YRA YRA
Atraminiai ratai YRA YRA
Svoris, kg 930 1225
Reikalinga galia, AG 85 120
Aukštis, mm 1970 1970
Padangų dydis 600×16 600×16
Plotis tarp eilių, mm 130 130
Darbinis greitis, km/h 8-12 8-12
GARANTIJA, metai 3 3

Universali „KURT“ sėjamoji su dvigubo disko noragėliais gali sėti sėklas pageidaujamu kiekiu, pageidaujamame gylyje ir lygiomis eilutėmis. Sėjamoji yra pakabinamo tipo ir jungiama prie traktoriaus 3-jų taškų sistema.
Rėminė sėjamosios konstrukcija yra sustiprinta, kas užtikrina sėjamosios stabilumą esant skirtingoms apkrovoms darbo metu.
Sėjimo ritės yra universalios, jos gali būti tiksliai pritaikytos prie sėklos dydžio ir sėjimo normos. Nepanaudotos sėklų atsargos gali būti laikomos atskirai. Sėklavamzdžiai pagaminti iš lygaus 3-sluoksnio teleskopinio armuoto plastiko ir pasižymi atsparumu trinčiai.
Traktoriaus padangų vėžes panaikina keturi lanksčių virbų įtaisai ( spyruokliniai nagai) įrengti priekinėje sėjamosios dalyje. Spyruoklinių aketėlių sistema sėjamosios gale užtikrina, kad dirvos paviršius būtų išlygintas, o pasėtos sėklos užžertos žeme.
Prispaudimo ratukai prie kiekvieno noragėlio užtikrina dirvos sutankinimą ir užtikrina drėgmės sulaikymą bei sėjimo gylio vienodumą.
Hidraulinę ar automatinę technologiniu vėžių įrangą operatorius gali lengvai valdyti rankiniu būdu. Technologiniu vėžių įrangą turi „tiesioginį pavaros sustabdymo mechanizmą” - šis mechanizmas sustabdo sėjimo operaciją ženklinimo metu, blokuodamas sėjamosios pavaros eigą. Šie mechanizmai gaminami iš specialaus grūdinto atsparaus trinčiai plastiko, pasižyminčio dideliu atsparumu nusitrynimui, korozijai ir pažeidimams. Dėl specialios belaipsnės pavarų dėžės” sėjamosios ritės gali suktis labai lėtai, kad ypač smulkios sėklos būtų pasėtos vienodai ir tolygiai. Sėjamoji sistema „4 padėčių” ričių pagalba gali lengvai pasėti išvardintas sėklas:
• Javus: kviečiai, miežiai, avižos, sėjamieji vikiai,
• Smulkias sėklas: rapsų, sezamo, svogūnų, sėmenų, morkų,
• Vidutinio dydžio sėklas: dobilų sėklos,
• Stambesnes sėklas: moliūgų, pupų, kukurūzų, avižinių, lęšių.
Visiems sėjamosios KURT mechanizmai ir rėmas gaminami naudojant aukščiausias suvirinimo , dažymo ir surinkimo technologijas (robotus) , naudojami SKF guoliai, spyruoklinis plienas.


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X