Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Kūrybinė vizualizacija pradedantiesiems
Tipas:Kita
Kaina, €:3.48 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Kiekvienas žmogus nesunkiai gali įsivaizduoti, kad jam puikiai sekasi. Ir toks įsivaizdavimas išties padeda įgyvendinti svajones.


Kūrybinė vizualizacija – tai įgimtas kiekvieno žmogaus protinis gebėjimas. Beveik visi ryškesnių gyvenimo aukštumų pasiekę žmonės kūrybinę vizualizaciją pasitelkia net ir kasdieniams tikslams įgyvendinti.


Jūs taip pat galite pasitelkti kūrybinę vizualizaciją ir siekti didelių, ilgalaikių savo gyvenimo tikslų. Knygos autorius Richardas Websteris pataria, kaip efektyviai įgyvendinti savo svajones netgi tada, kai pakeliui į tikslą susiduriate su įvairiomis kliūtimis.


Knygoje aprašomi tiek paprasti būdai , tiek ir sudėtingesnės veiksmingos technikos, padėsiančios atgaivinti sielą ir patobulinti įvairias gyvenimo sritis – sveikatą, žmogiškuosius santykius, karjeros planus, mokymosi gebėjimus, kūrybingumą, finansinę sėkmę.


Richard Webster (Naujoji Zelandija) daug keliauja po pasaulį, skaito paskaitas ir organizuoja praktinius užsiėmimus dvasinėmis temomis. Jis yra parašęs per 30 knygų.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku