Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Laukinė katė
Tipas:Kita
Kaina, €:4.05 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Pirmoji trilogijos Devynios gyvybės knyga


Sharon Sala (Šeron Sala), New York Times bestselerių autorė, parašė jau daugiau nei septyniasdešimt penkis romanus, puikiai vertinamus ne tik skaitytojų, bet ir kritikų. Ji penkissyk tapo prestižinio American Writers of Romance RITA apdovanojimo finaliste, penkis kartus jai buvo skirtas National Reader’s Choice apdovanojimas, penkis kartus laimėjo Colorado Romance Writer’s asociacijos apdovanojimą už meistriškumą ir daugelį kitų. Puikūs Sharon Sala romanai pavergė viso pasaulio skaitytojų širdis. Jos kūryba neretai lyginama su Noros Roberts dėl panašaus rašymo stiliaus ir vyraujančio įtempto siužeto. Gyvena Oklahomoje, JAV.

Romantiniame trileryje „Laukinė katė“ Sharon Sala pasakoja Ketės Diuprė, profesionalios bėglių medžiotojos, gyvenimo istoriją – apie jos netektis, našlaitės gyvenimą ir vienintelį gyvenimo tikslą – atkeršyti tėvo žudikui. Likimas tol siunčia Ketei Diuprė išbandymus, kol ji nusprendžia, kad visi, kuriuos ji pamilsta, miršta – jos meilė kelia grėsmę...

Meistriškai pinama intriga ir dėmesį prikaustantys pagrindiniams knygos veikėjams tenkantys išbandymai – Sharon Sala knygų ašis.

Šis romantinis trileris dovanos puikų laiką su knyga visiems įtampos, pavojų, veiksmo ir, žinoma, jausmingų istorijų gerbėjams. Neabejingi turėtų likti Tess Gerritsen kūrinių skaitytojai.

Bjaurus randas ant Ketės Diuprė kaklo jai visą gyvenimą primins apie tai, kaip šaltakraujis žudikas, įsilaužęs į namus, perrėžė jai, trylikametei, gerklę ir paliko mirti, o tada prie jos akių mirtinai subadė tėvą. Per stebuklą likusi gyva Ketė prisiekia atkeršyti. Slaptas keršto planas paskatina ją tapti bėglių medžiotoja. Ketė vienišė, besislepianti po laukinės katės kauke. Ji turi tik vieną brangų žmogų – geriausią draugę Maršą. Netikėtai Marša dingsta ir Ketė prisiekia ją rasti – gyvą ar mirusią. Žino, kad Marša pastojo nuo savo boso. Į pagalbą Ketei ateina kitas bėglių medžiotojas Vilsonas Makėjus. Tačiau jis nori ne tik padėti, bet ir geriau pažinti tikrąją Ketę.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku