Lauko pirtys, lauko kubilai geriausia kaina ir kokybe

Įvairios turizmo prekės (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Kaina, €:1 850 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

Mūsų gaminiais mėgaujasi visoje Lietuvoje bei dalyje Europos Sąjungos šalių. Ilgametė pirčių gamybos patirtis mums leidžia pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės žaliavų bei apgalvoto surinkimo produkciją.

Pirtys gaminamos iš 43mm storio sienojaus, kuris prieš patenkant į obliavimo stakles yra išdžiovinamas iki 16-18 proc. drėgmės, dėl ko stovint lauko sąlygomis, prižiūrint specialiais impregnantais, mediena išlieka nepakitusi. Visas lauko pirtis sutvirtina nerūdijančio plieno diržai, o stogas uždengtas bituminėmis čerpelėmis. Lauko durys medinės, kadangi klientams patogu, kad pirtį galima užrakinti ir saugiai palikti sode, kuriam laikui, iki kito kūrenimo. Pirties ilgis gali kisti nuo 2.0m ilgio iki 6.0m, o plotis standartinis 2.38m arba ekonominis, pigesnis 2.10m, kainą renkatės jūs!

Esminė pirties vieta: malkinis arba elektrinis pečiukas, kuris yra izoliuotas priešgaisrinėmis plokštėmis, bei atitrauktos nuo medienos per saugų atstumą. Pačio malkinio pečiuko sieneles sudaro 5mm storo plienas, bei Estiškas arba suomiškas vardas, kaip : TATPAR arba KOTA. Elektriniai pečiukai: HARVIA.

Pirties viduje, iš prieškambario į sauną dedamos grūdinto stiklo, tonuotos durys, o pati Sauna yra iškalta liepos, drebulės arba juodalksnio AB rūšies dailylentėmis su oro tarpu tarp korpuso ir dailylenčių, viskas gali būti derinama pagal kliento poreikius.

Prieškambario zonoje suoliukai, staliukas, alaus bariukas ar daiktadėžės, taipogi derinama užsakant. O elektros instaliacija standartinėje komplektacijoje yra 220v šviestuvai, bei rozetės. Klientui pageidavus sumontuojame LED apšvietimą, kuris naudoja vos 12v elektros energijos.

Kainos standartine komplektacija, 2.1m diametro, nuo 1850EU be PVM.


Šių metų populiariausias kubilas iš stiklo pluošto paketo su medžio apdaila. Lauko diametras 2.0m. Malkinis pečiukas, kuris gali būti sumontuotas trijose pozicijose: išorinis (pajungtas tiesioginėmis šlangomis į kubilą), vidinis iš viršaus kraunamas (pigiausias, tačiau sunaudojantis dviejų žmonių sėdimas vietas kubile), bei integruotas po suoliukais pečius, (kraunamas iš kubilo šono).

Kubilai taipogi gali būti su plastiko įdėklu viduje ir medžio apdaila išorėje, arba pilnai medinis kubilas.

Kainos pilno kubilo nuo 950EU be PVM.


Maloniai prašome aplankyti mus gamybinėse patalpose, Kauno raj., žinoma jei ne darbo laiku prieš tai suderinus su mumis telefonu arba kitais kontaktais, kaip:

Facebook: www.facebook.com/pirteles
Skype: pirtelesjums
El. paštu: pirtelesjums@gmail.com
Viber: +37067938032

Mūsų svetainė: www.kingsauna.lt
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku