Lee Carroll ir Krajonas "Kelionė namo"

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (dovanoja, dovanai) Marijampolėje skelbimas

Tipas:Kita
Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Būklė:Nauja
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Šią knygą aš atsiųsčiau el. paštu. Ją perfotografavau ir nuotraukas sudėjau į Wordą po vieną skyrių į kiekvieną failą, kadangi neina atsiųsti vieno didelės apimties failo. Jūs visai lengvai ir greitai galėsit pasidaryti elektroninę knygą, tiesiog visas nuotraukas pažymėję, nukopijavę ir sudėję į vieną failą bei išsaugoję jį PDF formatu (kai saugosit, tai apačioj, kur galima rinktis, kokiu formatu išsaugoti, pasirinksit PDF). Ir galėsit mėgautis skaitydami iš tiesų puikią knygą :) tokiu būdu ji pasieks visus, kam jos reikia :)

Norėdami, kad jums ją atsiųsčiau, rašykit man į el. paštą sjm000a@gmail.com arba informuokit SMS žinute tel. 86 275 5846. Ją, be jokios abejonės, gausite visiškai NEMOKAMAI.

TRUMPAS KNYGOS APRAŠYMAS:
Šį romaną - parabolę parašė bendraautoriai - visiškai materialus žmogus Lee Carrollas ir bekūnė dvasia vardu Krajonas.
Penktoji Krajono knyga - grožinė tik pagal formą. Iš tikro - tai viena geriausių metafizinių Naujojo Amžiaus praktinių priemonių.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X