Lengvatinės verslo paskolos

Paslaugos verslui (siūlo paslaugas) Utenoje skelbimas


Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo
Tipas:Investicijos, paskolos, kreditai

Rengiame verslo planus, skirtus bankams, kredito unijoms, investuotojams, verslo planavimui ir valdymui;
-Padedame gauti finansavimą, atstovaujame klientus bankuose;
-Klientui pageidaujant, gali būti rengiamos atskiros verslo plano dalys (pvz. rinkos analizė ar finansinės prognozės);
-Konsultuojame klientus, pageidaujančius rengti verslo planus savarankiškai.
Rengiame standartinį verslo planą paskolai iš Verslumo skatinimo fondo gauti. Ši verslo plano forma tinka preliminariam verslo idėjos įvertinimui ir finansiniams skaičiavimams, atsižvelgiant į pajamas, išlaidas, paskolos grąžinimą. Su tinkamu verslo planu yra galimybė gauti paskolą iki 86 tūkst. litų su kompensuojamomis palūkanomis, be užstato, turint tik 11% nuosavų lėšų.
Taip pat kokybiškai steigiame kitų tipų įmones Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje. Padedame įsteigti uždarąją akcinę bendrovę (UAB), mažają bendrija (MB), individualią įmonę (IĮ), viešąją įstaigą (VšĮ) bei kitus juridinius vienetus. Jei nesate apsisprendę kokio tipo įmonę steigti, arba net neįsivaizduojate kuo jos skiriasi – kreipkitės ir mielai pakonsultuosime, paaiškinsime ir padėsime. Jei neturite kur registruoti savo įmonę, pasiūlysime registracijos vietą didžiausiuose Lietuvos miestuose.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X