Naujausi skelbimai: Kita

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Lietpalčių nuoma
Kaina, €:10 €
Veiksmas:Siūlo

NEŽINOTE, AR LIS? APSIDRAUSKITE! VIENKARTINIŲ LIETPALČIŲ NUOMA

Išsinuomokite 100 vnt. lietpalčių tik už 10,00 Eur + PVM (galimas ir didesnis kiekis, priklausomai nuo to kinta ir nuomos kaina, pvz. 200 vnt. – 20,00 Eur + PVM ir t.t.).
Minimalus nuomos kiekis – 100 vnt. lietpalčių.
Norėdami apsidrausti nuo įvairių galimų nemalonių situacijų, naujų klientų pradžioje prašome apmokėti pilną sumą už lietpalčius, kuriuos pasiskolinote – tai tarsi užstatas. Jei lietpalčių nepanaudosite ir grąžinsite juos nesugadintus bei originaliai supakuotus – pinigus grąžinsime ir nuomos paslauga Jums tekainuos 10,00 Eur + PVM (kaina gali kisti priklausomai nuo kiekio). Tačiau jei esate ilgametis, lojalus „DSP Plius“ klientas – vienkartinius lietpalčius galėsite išsinuomoti ir be išankstinio užstato.
Jei panaudojate ir pasiliekate 40 ar daugiau vnt. lietpalčių – nuomos mokestis Jums nebetaikomas. Tereikia atsiskaityti už panaudotus lietpalčius.*
Suteikiame Jums unikalią galimybę išsinuomoti ir esant poreikiui grąžinti vienkartinio naudojimo produkciją, nors įprastai tokio tipo prekės nėra grąžinamos.**
Yra galimybė rinktis iš 11 skirtinų spalvų: juodos, raudonos, mėlynos, žydros, oranžinės, laimo žalios, skaidrios, violetinės, baltos, geltonos ir tamsiai žalios. Dydis universalus.
Paslauga taikoma dviejų tipų vienkartiniams lietpalčiams.
„PONCHO-F“ modelis su tarpais rankoms įkišti, tačiau be rankovių, 1 vnt. pardavimo kaina 0,70 EUR + PVM
„PPF“ modelis su rankovėmis, 1 vnt. pardavimo kaina 0,90 EUR + PVM
Lietpalčius galite nemokamai atsiimti ir grąžinti "DSP Plius" biure, arba užsisakyti pristatymą/atsiėmimą į vieną pusę 4,00 Eur + PVM (1 dėžės, 200 vnt. kaina) į Vilnių bei kitus Lietuvos miestus. Pristatymo/atsiėmimo mokestis įtraukiamas tik tuomet, jeigu prekės grąžinamos ir išrašoma tik nuomos paslauga. Jei prekes panaudosite ir jų negrąžinsite, už pristatymą/atsiėmimą mokėti Jums nereikės. Maksimalus nuomos laikotarpis – 7 dienos. Praėjus šiam terminui, pinigai už prekes grąžinami nebus.

Užsisakyti paslaugą paprasta, tai padaryti galite trimis būdais:
Telefonu: +370 5 2419991
El. paštu.: info@dspplius.lt
Mūsų biure/parduotuvėje: Kalvarijų g. 124, Vilnius, LT-08211, UAB "DSP Plius", www.darbosaugospriemones.lt

* 40 vnt. riba galioja išsinuomojant iki 500 vnt. lietpalčių. Esant didesniam kiekiui, sąlygos derinamos priklausomai nuo situacijos.
** Remiantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymu dėl ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo 18 punktu, parfumerinės (higieninės) prekės, tame tarpe ir vienkartiniai drabužiai – yra negrąžinama prekė.
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku