LOGISTIKOS GRUPĖS VADOVAS

Darbas vadovams Plungėje skelbimas


Atlyginimas:-
Veiksmas:Siūlo

Plungės kooperatinė prekyba, UAB

"Vičiūnų" įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 12 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulines rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.
Užduotys Vykdyti gatavų produktų išvežimą pagal pateiktus užsakymus. Vykdyti transporto priemonių užsakymą, užtikrinant maksimalų transporto priemonių užkrovimą ir savalaikį užsakymų vykdymą. Planuoti gatavo produkto sandėlio tolygų užimtumą. Sudaryti gatavo produkto pakrovimo grafikus. Vykdyti užsakytų žaliavų ir pakuotės pristatymą į bendrovę. Krovinio dokumentų ruošimas ir pateikimas muitinei. Reikalavimai kandidatui Aukštesnysis išsilavinimas. Darbo patirtis logistikos srityje. Vadovavimo patirtis - privalumas. Anglų ir rusų kalbos. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai. Komunikabilumas, orientacija į rezultatą, greita reakcija. Mes siūlome Įdomią ir atsakingą patirtį tarptautinėje kompanijoje. Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas. Socialines garantijas.

LOGISTIKOS GRUPĖS VADOVAS

Peržiūrėti galite ČIA


Adresas: Švitrigailos g.11 M
Miestas: Vilnius
Svetainė: www.cvonline.lt

Skelbimo ID: P3498926


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X