Naujausi skelbimai: Šunys

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Marlis
Kaina, €:-
Veiksmas:Dovanoja
Veislė:Mišrūnai/neveisliniai šunys

“Šunys… jei myli, tai ištikimai, be dvejonių, iki pat paskutinio atodūsio.” – Elizabeth Von Arnim”
Marlis nuotraukose laimingas, šypsosi, dėl to, kad atrišome jį nuo būdos ir leidom prasilakstyti pievose. Būda tikrai Marliui nebus draugė.. Marliui yra 3-4 metai, o kiek jis turi energijos! Pirma- atitrūkus, svarbiausia iššniukštinėti kiekvieną kampą, mėgautis laisve… Tada, turbūt . supratęs, kad ne jam vienam teks toks gėris, kad yra ir kitų jo draugų, kuriuos paleis palakstyti, paglostyti, Marlis glaustosi, jaučiasi saugus ir mylimas. Jis be galo meilus šuo, jei tik jis galėtų, turbūt, visą pasaulio gėrį ir meilę, visas teigiamas emocijas ir pačius šilčiausius jausmus pasiimtų su savimi. Jam reikia žmogaus su kantrybe, kuris turės pakankamai laiko pavedžioti, pažaisti. Kolkas abejojam ar jis galėtų likti vienas namie, kadangi tampa neramus, loja. Bet gyvenime dar neatsirado neįmanomo, taip?;) Jam be galo reikia draugo šalia,,
Marli, žinau, kad pelnei ne vienos mano simpatiją, kai tave fotografavau, kai pamačiau. Tu rasi žmogų, kuris tave mylės ir kurį tu mylėsi iki paskutinio…Tu esi auksinis šuo:)
Ačiū Gabija Žukaitytė už foto ir tokį gražų ir teisingą Marlio apibūdinimą
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X