Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Matematika. Vadovėlis III klasei. 2-oji knyga
Tipas:Kita
Kaina, €:7.24 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!III klasės „Matematikos“ vadovėlis parengtas laikantis jau išleistų I–II klasės vadovėlių principų ir struktūros interpretuojant, detalizuojant, konkretizuojant naujas Bendrąsias programas ir remiantis sukaupta didaktine, pedagogine psichologine mūsų šalies ir užsienio pradinio matematinio ugdymo patirtimi.


Matematikos mokymas ir mokymasis grindžiamas mokinio individualia patirtimi, išgyvenimais ir veikla, t. y. norėdamas suprasti dalyko esmę mokinys turi pats nagrinėti dalykinę medžiagą ar aiškintis problemą. Siekiama, kad mokiniai gebėtų pasirinkti jiems suprantamiausius užduočių sprendimus, išdėstyti pasirinktą užduoties sprendimo eigą, argumentuotų atliktus veiksmus.


Naujos temos pateikiamos taip, kad mokiniai mokydamiesi remtųsi įgytomis žiniomis, tarpusavyje tartųsi. III klasės vadovėlyje dar labiau dėmesys atkreipiamas į matematinius vaizdinius, daugiau pamokų skirta įgūdžiams formuoti. Kiekvienoje pamokoje pateiktą „pelėdžiuko“ užduotį mokiniai galės atlikti savarankiškai arba tardamiesi su draugais, tėvais ar kitais vyresniais šeimos nariais. Vadovėlio užduotis siūloma atlikti bendraujant ir bendradarbiaujant, iš pateiktų sprendimų pasirinkus tinkamiausią, taip išsamiai ir plačiai nagrinėdami vadovėlio užduotis mokiniai pasiruoš savarankiškam darbui pratybų sąsiuvinyje.


Yra parengti testų sąsiuviniai skyriams apibendrinti. Pirmam pusmečiui yra numatytos 4, antram – 5 savaitinės pamokos, tačiau mokytojas jas gali planuoti ir kitokia mokykloje numatyta tvarka. Vadovėlis parankus dirbti pagal bet kurį mokymo stilių.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku