Naujausi skelbimai: Korepetitoriai

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Matematikos ir chemijos korepetitorė
Kaina, €:-
Veiksmas:Siūlo

Sveiki! Šiemet baigiau VU genetikos bakalaurą ir įstojau į magistrą. Penkerius metus iš eilės mokau moksleivius (8-12 klases) matematikos ir chemijos (pačiai mokykloje labai gerai sekėsi šios pamokos, puikiai išlaikiau valstybinius egzaminus, o studijos dar labiau pagilino žinias). Mano pamokos būtų naudingiausios tiems žmonėms, kurie savo ateitį žada sieti su biomedicinos mokslų sritimi. Taip pat galime dirbti mažomis grupelėmis po 2-3 žmones (mokiniams tai yra geras pasirinkimas, nes po pamokos gali diskutuoti išmoktomis temomis su draugais).

Padedu prisivyti bendraklasius po ligos, pasiruošti PUPP, VBE, kontroliniams bei savarankiškiems darbams, paaiškinu namų darbus. Neverčiu mokytis mintinai – paaiškinu konkrečios temos prasmę, susieju su gyvenimiškomis situacijomis, pateikiu paprastų asociacijų, kad moksleivis lengvai įsimintų svarbiausius dalykus. Esu sąžininga, punktuali ir atsakinga, nuoširdžiai stengiuosi padėti mokiniams – smagu girdėti atsiliepimus apie gerėjančius mokymosi rezultatus.

Turiu nemažai sukaupusi mokomosios literatūros, ypatingai 10 ir 12 klasėms, kuria mielai pasidalinsiu su Jumis.

Atvykstu į namus. Pamokos trukmė ≥1,5 val.

P.S. privalumas, jei gyvenate Naujamiestyje ar šalia esančiuose mikrorajonuose. Taip pat man būtų labai patogu atvykti į jūsų namus visoje Kalvarijų ir Antakalnio gatvėje.

Tel.: 867211784
Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X