Naujausi skelbimai: Grožinė, populiarioji literatūra

Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs
Meilės šerifės – netobulų vyrų auklės
Tipas:Kita
Kaina, €:10.14 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Naujas autorės „Metuose yra 12 vyrų" romanas!


Kai vaikai įsišėlsta, į namus kviečiama superauklė. Neurotinių negalavimų turintiems keturkojams į pagalbą atskuba gyvūnų psichologas. Tačiau kas ryšis pagelbėti moteriai, turinčiai sunkiai perauklėjamą vyrą?


Prieš dvejus metus Pija moterų žurnalui XX dar kurpė horoskopus ir kas mėnesį kopinėjo medų vis su kito Zodiako ženklo atstovu. Paskui įsimylėjo Maksą Kolenbergą ir nuo tada gyvenimo bei meilės klausimais žurnale konsultuoja nesubrendėlius. Kol naujajam viršininkui šauna į galvą įdarbinti Piją ir jos kolegę Beatą Meilės šerifėmis!


Pijai Hercog tenka akis į akį susidurti su visokiausiais vyrais ir jų ydomis - nevalyvumu, šykštumu, priekabiavimu. Ji sumaniai, kartais - net jėga perauklėja juos į idealius partnerius.


Vis dėlto Pija yra bejėgė prieš vieną žmogų - Maksą, jos pačios draugą.


Vis dažnesni kivirčai pastūmėja Piją į vyriausiojo redaktoriaus glėbį. O kai santykiai visiškai pakimba ant plauko, Maksas stveriasi paskutinio šiaudo - Meilės šerifės paslaugų.

Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku