Meilužės kerštas

Įvairi grožinė, populiarioji literatūra, knygos (parduoda, siūlo) Kaune skelbimas

Tipas:Kita
Kaina:8.11 € (28.00 Lt)
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Naudota
Leidinio kalba:Lietuvių kalba

Kokybė: Kaip nauja!Romanas „Meilužės kerštas“ – aštri, komiška ir šiek tiek šiurpoka mylimojo paliktos moters istorija. Kas nėra girdėjęs pasakojimų apie visiškai normalias moteris, kurioms, apviltoms mylimojo, truputį pasimaišo protas...  


Penkerius metus Selė ir Klaivas mėgaujasi slaptais ir aistringais susitikimais, apie kuriuos nieko neįtaria nei Selės gyvenimo draugas, nei Klaivo žmona. Tačiau vieną dieną Klaivas nusprendžia, kad jam per sunku apgaudinėti mylinčią žmoną, todėl slaptų pasimatymų daugiau nebebus. Nuo šiol jis atsiduos tik žmonai ir šeimai. Bus geriausia, jei taip padarys ir Selė.


Bet šios žinios priblokštos Selės planai šiek tiek kitokie. Iš pradžių ji „visai atsitiktinai“ atsiduria prie Klaivo namų, paskui lyg tarp kitko užsuka į kavinę, kurioje dirba jo sūnus, galiausiai labai susibičiuliauja su buvusio meilužio žmona ir dukra.


Bet čia juk nieko tokio? Tai tik nekaltas bendravimas? O galiausiai kaip pačios Selės šeima?


Klaivo grįžimu į šeimą turėjusi pasibaigti slaptų meilužių istorija sulaukia tęsinio, o jos pabaiga bus labai netikėta...


Manai, kad atsikratei manęs?


Manai, gali užbraukti mūsų santykius?


Kaip tu klysti...    


Tamar Cohen (Tamara Kohen) gyvena Londone ir yra laisvai samdoma žurnalistė. Jos straipsniai spausdinami  tokiuose leidiniuose kaip The Times, The Telegraph, The Guardian, Marie Claire, Cosmopolitan ir daugelyje kitų. „Meilužės kerštas“– pirmasis rašytojos romanas, puikiai įvertintas kritikų ir skaitytojų.

Peržiūrėti galite ČIA


El. p.: pagalba@knygos.lt
Svetainė: www.knygos.lt

Skelbimo ID: P2832165


Naujasis Plius.ltParašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su www.plius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X