Melamino kempinėlės

Namų valymo šluostės, kempinės, šveitikliai (parduoda, siūlo) Klaipėdoje skelbimas

Kaina, €:0.09 €
Veiksmas:Parduoda
Būklė:Nauja

KAINA 1vnt. - 0.09€. (Parduodu mažiausią kiekį 20vnt.)

Parduodu MELAMINO baltas kempinėlės - trintukus.

Siunčių į kitus miestus

Kempinėlė lengvai pašalina purvo, batų bei kitas žymes nuo Jūsų sienų ar baldų, puikiai susidoroja su vonios nešvarumais bei nebraižo jos paviršiaus.

Jums nereikalingi jokie chemikalai, tereikia sušlapinti kempinėlę, švelniai išgręžti vandenį, kad kempinėlė liktų drėgna ir ja švelniai trinti paviršių, tol kol nešvarumai tiesiog išnyks.
Aktyviosios mikro dalelės esančios kempinėlės-trintuko sudėtyje, sąveikaudamos su vandeniu, puikiai prasiskverbia pro purvą ir akimirksniu jį pašalina.

Puikiai pašalina netgi Jūsų mažylių išdaigas – markeriu ar flomasteriu išpaišytas sienas, odinius baldus, o svarbiausia, kad be jokių chemikalų, ši kempinėlė naudojama tik su vandeniu.

Savybės:
kempinėlės yra pagamintos iš kokybiško melamino puikiai nuvalo pieštukų, tušinukų, flomasterių žymes nuo stiklo, plastiko, laminato, plytelių, dažytų sienų ir baldų efektyviai pašalina riebalų, kalkių apnašų, įsisenėjusio purvo žymes virtuvėje ar vonios kambaryje nebraižo valomo paviršiaus veikia be jokių cheminių priemonių, todėl padės išvengti sveikatai žalingų buitinių priemonių naudojimo.Kempinėlės išmatavimai: 100 mm*60 mm*10 mm
Spalva - balta.
Parašykite savo nuomonę
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. Daugiau. Sutinku